VK Spartak UJS Komárno

Dnes na volejbal - hráme štvrťfinále play-off!


17. 3. 2017

Dnes na volejbal - hráme štvrťfinále play-off!

Komárňanskí volejbalisti privítajú v netradičnom piatkovom čase s tradičným začiatkom o 18.00 hodine v druhom štvrťfinálovom zápase play-off VK KDS Šport Košice. Veríme, že náš tím príde povzbudiť čo najviac divákov, preto ste všetci srdečne vítaní!

 

wholesale inkjet photo paper cheap inkjet paper wholesale inkjet photo paper


Extraliga mužov - štvrťfinále play off - 1. zápas:
VK KDS Šport Košice - VK Spartak UJS Komárno 3:1 (22, -18, 17, 21)
/v sérii 1:0/
Zápas trval: 103 minút. Rozhodovali: P. Andrejčák a P. Vaško.
Košice: Kasperkevič 0, Jakubov 18, Kríž 5, Lamanec 10, M. Sopko ml. 21, Bališin 1, liberá Vitko a Haky (Šompľak 0, Labik 1). Tréner: R. Vlkolinský.
Komárno: M. Hukel 8, Stefanovič 5, Halanda 8, Kazmeirczak 7, Ilič 12, Hrušík 8, libero Pápai (Janušek 6, Sťahuliak 2, Demčák 2, Podstupka 0). Tréner: M. Palgut.
Povedali po zápase:
Richard Vlkolinský, tréner Košíc: "Začalo play off a prvý zápas sme zvládli. Divákom ďakujeme za vynikajúci atmosféru a povzbudzovanie počas celého zápasu."
Miroslav Palgut, tréner Komárna: "V jednom sete sme podali dobrý výkon, kde sme domácich ublokovali a hrali sme veľmi dobrý volejbal. Začiatok tretieho setu sme mali veľmi dobre rozohraný, ale našou nedôslednosťou sme zase dali Košice na koňa a už sme sa nevedeli chytiť a nehrali sme dobrý volejbal."

Extraligová sezóna meri svižným krokom k svojmu finišu a už skutočne nie je čas na chyby. V tejto fáze sa totiž každý neúspech tvrdo trestá a vzhľadom k tomu, že Komárno svoj prvý štvrťfinálový zápas v Košiciach prehralo, prehráva v sérii hranej len na dva víťazné zápasy 0:1, preto má dnes doslova nôž na krku. Ak naši chalani dnes prehrajú, sezóna 2016/2017 pre nich skončila. Top si však nikto v Komárne nepripúšťa, iné ako víťazstvo dnes neprichádza do úvahy! Potrebujeme vyrovnať stav série na 1:1, aby sme si vynútili rozhodujúci zápas na košickej pôde o postup do semifinále. Držme preto všetci palce komárňanským volejbalistom, zápas VK Spartak UJS Komárno - VK KDS Šport Košice začína už DNES v piatok o 18.00 hodine v našej športovej hale! Príďte všetci, ktorí viete a vytvorme tradične výbornú atmosféru, ktorá dopomôže našich chlapcom k víťazstvu! Komárno, do toho!

Joules coupon code Ann Summers coupon code Footasylum voucher code Under Armour Discounts


Generálni sponzori klubu:
Mesto Komárno Univerzita Jána Selyeho COM-therm Belatti Rieker Lafer