VK Spartak UJS Komárno

Majo Hrušík: Spokojný budem jedine s pohárom nad hlavou!


10. 2. 2017

Majo Hrušík: Spokojný budem jedine s pohárom nad hlavou!

MARIÁN HRUŠÍK je s číslom 14 jeden z najdôležitejších postáv tohtosezónneho kádra VK Spartak UJS Komárno. Smečiar a aktuálny kapitán mužstva v jednej osobe pôsobí na juhu Slovenska už druhý rok a poskytol nám exluzívny rozhovor o doterajšom priebehu sezóny, blížiacom sa Slovenskom pohári, extralige a cieľoch. Majo, máš slovo!

 

wholesale inkjet photo paper wholesale inkjet paper cheap inkjet paper cheap inkjet photo paper


V Komárne si už druhý rok. Môžeš teda povedať, že sa ti u nás páči?
"Áno, v Komárne sa mi páči. Máme tu vytvorené veľmi dobré podmienky."
V aktuálnej extraligovej sezóne sme zatiaľ splnili cieľ pri postupe do nadstavbovej skupiny o 1. až 5.miesto. Ako si zatiaľ spokojný s výsledkami svojho mužstva?
"Či som spokojný alebo nespokojný, toto slovko použijem až po úplnom konci sezóny. Zatiaľ stále pracujeme na tom, aby sme odohrali čo najkvalitnejšie zápasy a pripísali si čo najviac víťazstiev na naše konto. A rád by som si po poslednom zápase povedal, že som spokojný."
Je aj nejaký konkrétny zápas, ktorý ťa z hľadiska prehry mrzí a na druhej strane ktorý výsledok si zatiaľ najviac ceníš?
"Verím, že zápasy, na ktoré ešte dlho budeme v dobrom spomínať, nás ešte len čakajú... Zatiaľ najdôležitejšie a zároveň víťazné považujem tie v Slovenskom pohári proti Košiciam, ktoré sme oba vyhrali na plný počet bodov. Doteraz, čo sme odohrali stretnutia, ma mrzia azda všetky prehraté zápasy a hlavne také, v ktorých priebehu sme vyhrávali."


Blíži sa prvý vrchol sezóny - Final Four Slovenského pohára, kde sa stretne slovenská klubová volejbalová elita. Aj keď program a súper v semifinále bude náročný, s čím budeš po blížiacom sa víkende spokojný? Máš aj konkrétne nejaké očakávania?
"Spokojný budem jedine s pohárom nad hlavou. I keď vieme, že to nebude vôbec jednoduchá cesta, všetci do jedného sme odhodlaní vydať zo seba maximum!"
Vráťme sa k extralige. Pomaly ide do tuhého, my sme sa usadili na piatom mieste. Bude ešte cesta do prvej štvorky? Čo vlastne budeš považovať po poslednom zápase sezóny za úspech?
"Tak, ako sme teraz prešli cez Košice v pohári, trúfame si nad nimi zvíťaziť aj v ligových bojoch a postúpiť do semifinále. To bude náš ďalší cieľ. A potom...úspešne ukončiť sezónu."
Ako vychádzaš so spoluhráčmi? Vyzeráte byť skvelá partia ako na ihrisku, tak aj mimo neho...
"To je pravda, zišli sme sa tu tento ročník skvelá partia a rozumieme si."
Na záver - chcel by si niečo odkázať fanúšikom komárňanského volejbalu?
"Milí diváci a fanúšikovia. Chodievajte aj naďalej na volejbal, ste najlepšie a najhlasnejšie publikum na Slovensku! Tešíme sa na každého jendého z vás a verte, že tie najlepšie zápasy ešte len prídu...! Hajrá, Komárno!"

Nuž, Majo v tom má jasno! Pomôžeme mu v jeho cieľoch? Budú vyslyšané? Všetko sa dozvieme v najbližších dňoch a týždňoch. A vy, milí fanúšikovia, môžete urobiť jediné - povzbudiť Maja a jeho tím v ich cieľoch a podporiť Komárno vašou účasťou na minimálne domácich zápasoch! Chalani si užívajú vašu účasť a milujú výbornú atmosféru v Komárne. Urobíme ju ešte lepšiu? Záleží aj na vás... Príďte na zápasy komárňanského celku a určite budete svedkami skvelého a bojovného volejbalu! Komárno, do toho! Majo, ďakujeme za rozhovor a želáme veľa šťastia a rovnako celému tímu VK Spartak UJS Komárno!

Wiggle voucher code Joules Outlet Ann Summers promo code Footasylum free delivery code


Generálni sponzori klubu:
Mesto Komárno Univerzita Jána Selyeho COM-therm Belatti Rieker Lafer