VK Spartak UJS Komárno

Dnes na volejbal - hráme štvrťfinále play-off!


17. 3. 2017

Dnes na volejbal - hráme štvrťfinále play-off!

Komárňanskí volejbalisti privítajú v netradičnom piatkovom čase s tradičným začiatkom o 18.00 hodine v druhom štvrťfinálovom zápase play-off VK KDS Šport Košice. Veríme, že náš tím príde povzbudiť čo najviac divákov, preto ste všetci srdečne vítaní!

 


Extraliga mužov - štvrťfinále play off - 1. zápas:
VK KDS Šport Košice - VK Spartak UJS Komárno 3:1 (22, -18, 17, 21)
/v sérii 1:0/
Zápas trval: 103 minút. Rozhodovali: P. Andrejčák a P. Vaško.
Košice: Kasperkevič 0, Jakubov 18, Kríž 5, Lamanec 10, M. Sopko ml. 21, Bališin 1, liberá Vitko a Haky (Šompľak 0, Labik 1). Tréner: R. Vlkolinský.
Komárno: M. Hukel 8, Stefanovič 5, Halanda 8, Kazmeirczak 7, Ilič 12, Hrušík 8, libero Pápai (Janušek 6, Sťahuliak 2, Demčák 2, Podstupka 0). Tréner: M. Palgut.
Povedali po zápase:
Richard Vlkolinský, tréner Košíc: "Začalo play off a prvý zápas sme zvládli. Divákom ďakujeme za vynikajúci atmosféru a povzbudzovanie počas celého zápasu."
Miroslav Palgut, tréner Komárna: "V jednom sete sme podali dobrý výkon, kde sme domácich ublokovali a hrali sme veľmi dobrý volejbal. Začiatok tretieho setu sme mali veľmi dobre rozohraný, ale našou nedôslednosťou sme zase dali Košice na koňa a už sme sa nevedeli chytiť a nehrali sme dobrý volejbal."

Extraligová sezóna meri svižným krokom k svojmu finišu a už skutočne nie je čas na chyby. V tejto fáze sa totiž každý neúspech tvrdo trestá a vzhľadom k tomu, že Komárno svoj prvý štvrťfinálový zápas v Košiciach prehralo, prehráva v sérii hranej len na dva víťazné zápasy 0:1, preto má dnes doslova nôž na krku. Ak naši chalani dnes prehrajú, sezóna 2016/2017 pre nich skončila. Top si však nikto v Komárne nepripúšťa, iné ako víťazstvo dnes neprichádza do úvahy! Potrebujeme vyrovnať stav série na 1:1, aby sme si vynútili rozhodujúci zápas na košickej pôde o postup do semifinále. Držme preto všetci palce komárňanským volejbalistom, zápas VK Spartak UJS Komárno - VK KDS Šport Košice začína už DNES v piatok o 18.00 hodine v našej športovej hale! Príďte všetci, ktorí viete a vytvorme tradične výbornú atmosféru, ktorá dopomôže našich chlapcom k víťazstvu! Komárno, do toho!


Generálni sponzori klubu:
Mesto Komárno Univerzita Jána Selyeho COM-therm Belatti Rieker Lafer