FRISS HÍREK
Kassa a Final Fourban, még sincs miért szégyenkeznünk!Lennulláztuk Miavát!MOK Bajnokság - a régió röplabda bajnokságaKarácsony előtti győzelem Ólublón!Nyitra győzött Komáromban!Pati-Nagy Simon: "Mindig lehetsz még jobb!"Felsővízközről elhoztunk egy szettet!Privigye 0:3-ra nyert Komáromban!Egy hajszálon múlott a Felsővízköz elleni meccs.Hazai győzelem Trencsén ellen 3:0-ra!Három szettes vereség Kassán!Zólyom ellen győztünk!Szenzációs győzelmet arattunk Eperjes ellen!Sánta János: Szeretnék még több tapasztalatot gyűjteniÓlubló ellen problémamentes győzelem: 3:0!A jó eredmény után vereség NyitránMatej Kubš: "Remélem, hogy a szlovák élvonal csapataitól is sikerül elhoznunk néhány pontot.”Extraliga: egy szettet elhoztunk Privigyétől!Extraliga: Trencsénben 3:1-re győztünk!Toborzó ... légy Te is a csapat tagja!Extraliga bérletárusítástKomáromi győzelem a VI. Belatti UJS Cup-onEdzőtáborban a komáromi röplabdázók

Mérkőzések

1. forduló

0 - 3 24 : 26, 17 : 25, 22 : 25
22.09.2018 18:00
Zólyom

2. forduló

1 - 3 25:15, 18:25, 21:25, 13:25
29.09.2018 18:00
Komárno

3. forduló

1-3 25-22, 21-25, 22-25, 17-25
06.10.2018 16:00
Trencsén

4. forduló

3-1 25-9, 19-25, 25-11, 25-11
13.10.2018 19:00
Prievidza

5. forduló

2-3 23-25, 25-20, 22-25, 25-20, 11-15
29.11.2018 18:00
Komárno

6. forduló

3-1 25-19, 18-25, 25-20, 25-19
20.10.2018 18:00
Nyitra

7. forduló

3-0 25-16, 25-17, 25-17
27.10.2018 18:00
Komárno

8. forduló

3-0 26-24, 25-12, 25-18
03.11.2018 18:00
Miava

9. forduló

3-1 15-25, 25-17,25-21,25-23
11.11.2018 15:00
Komárno

10. forduló

3-0 25-17, 25-21, 25-18
18.11.2018 17:00
Komárno

11. forduló

3-0 25-23, 25-12, 25-16
21.11.2018 18:30
Kassa

12. forduló

3:0 25:22, 25:21, 25:21
24.11.2018 18:00
Komárno

13. forduló

0-3 14-25, 13-25, 21-25
01.12.2018 18:00
Komárno

14. forduló

3-1 25-20, 25-17, 22-25, 25-10
08.12.2018 18:00
Felsővízköz

15. forduló

0:3 19:25, 16:25, 17:25
15.12.2018 18:00
Nyitra

16. forduló

0:3 17:25, 25-27, 24-26
22.12.2018 19:00
Ólubló

17. forduló

3-0 25-23, 25-19, 25-17
12.01.2019 18:00
Komárno

18. forduló

0-3 25-16, 25-32, 25-23
19.01.2019 18:00
Eperjes

Eredmények

Csapat Pontok
1 VK Prievidza 47
2 VK KDS Šport Košice 43
3 VKP Bystrina SPU Nitra 38
4 VK Mirad PU Prešov 35
5 TJ Slávia Svidník 34
6 TJ Spartak Myjava 27
7 VK Spartak UJS Komárno 25
8 COP Trenčín 12
9 MVK Zvolen 9
10 VKM Stará Ľubovňa 0