FRISS HÍREK
Két hónap után az első vereségünk!Az első négy között vagyunk!Zólyomból elhoztuk az összes pontot!3:0-ra nyertünk Nyitra ellen!Nagy győzelem Miaván!Forró Balázs: "Együtt erősebbek vagyunk!"Szenzációs fordítás után nyertünk Felsővízköz ellen!Véget ért számunkra a kupa!Trencsénben könnyű 3:0-os győzelem!A privigyei bajnok elesett Komáromban!Eperjes az összes pontot elmarta Komáromból! Egy pontot hoztunk Kassáról!3-0-ra nyertünk Zólyom ellen!Nyitrán nem jártunk sikerrel!Szoros kupameccs Nyitra ellen!Ötszettes dráma a TV közvetítésen!Egy pontot hoztunk Felsővízközből!Három szettben vertük meg Trencsént!Kevésen múlott Privigye ellenTúl a szlovák U20-as válogatotton!Nyári tábor 2019!Diák csapatunk bejutott a Felsővízközben rendezendő nyolc fős országos döntőbe!Támogasson Ön is minket a COOP Jednota segítségével!

Mérkőzések

5-10. csoport

3:0 25:16, 25:16, 25:17
31.10.2019 19:00

6. Forduló

3:1 21:25, 25:21, 25:20, 25:22
26.10.2019 18:00
Nyitra

3:2 23:25, 23:25, 34:32, 25:21, 15:13
30.11.2019 13:30

1:3 24:26, 25:18, 22:25, 15:25
14.11.2019 19:00

3:2 22:25, 25:23, 25:22, 17:25, 16:14
09.11.2019 18:30

3:1 22:25, 25:22, 25:16, 25:20
17.11.2019 18:00

3:0 25:16, 25:20, 25:16
24.09.2019 18:00

3:0 25:10, 26:24, 25:23
05.10.2019 18:00

3:1 20:25, 25:23, 25:23, 25:23
28.09.2019 18:00

2:3 26:28, 25:15, 26:28, 25:19, 9:15
16.10.2019 18:00

3:2 25:22, 25:21, 21:25, 23:25, 15:10
09.10.2019 17:00

0:3 16:25, 20:25, 22:25
23.11.2019 16:00

1:3 22:25, 22:25, 25:15, 25:27
11.12.2019 18:30

3:0 26:24, 25:21, 25:18
14.12.2019 18:00

1:3 25:22, 20:25, 17:25, 22:25
21.12.2019 18:00

1:3 26:24, 19:25, 23:25, 20:25
06.01.2020 18:00

2:3 25:23, 20:25, 25:23, 22:25, 12:15
27.11.2019 18:00

3:1 22:25, 25:19, 25:23, 25:12
11.01.2020 18:30

2:3 25:16, 21:25, 25:23, 24:26, 14:16
17.01.2020 19:00

3:2 25:22, 23:25, 17:25, 25:23, 15:10
25.01.2020 18:00

VS
01.02.2020 18:00

VS
15.02.2020 18:00

VS
22.02.2020 18:00

Eredmények - Edymax EXTRALIGA

Csapat Pontok
1 VK KDS Šport Košice 44
2 VK Prievidza 40
3 TJ Slávia Svidník 38
4 VK Spartak UJS Komárno 37
5 TJ Spartak Myjava 44
6 VKP Bystrina SPU Nitra 35
7 VK Mirad PU Prešov 34
8 MVK Zvolen 7
9 COP Trenčín 6
10 3