HORÚCE NOVINKY
V Prešove tesne, ale s prehrou!Do Final Four Košice, my sa však nemáme za čo hanbiť!Myjava zdolaná na nulu!Predstavujeme TJ Spartak Myjava!MOK - regionálne majstrovstvá vo volejbalePredvianočná výhra v Starej Ľubovni!Nitra zvíťazila v Komárne!Simon Pati-Nagy: „Vždy môžeš byť ešte lepší!“Zo Svidníka si vezieme jeden set! Prievidza vyhrala v Komárne 3:0!Tesná prehra proti Svidníku!Domáca výhra nad Trenčínom 3:0!Trojsetová prehra v Košiciach!Nad Zvolenom výhra na nulu!Nad Prešovom sme senzačne vyhrali!János Sánta: "Chcem aj naďalej zbierať skúsenosti"Nad Starou Ľubovňou bez problémov 3:0 pre nás!Po dobrom výkone prehra v NitreMatej Kubš: Dúfam, že okradneme o body aj tímy zo slovenskej špičky!Extraliga: V Prievidzi sme uhrali jeden set!Extraliga: V Trenčíne sme vyhrali 3:1!Nábor detí ... staň sa aj Ty členom tímuExtraliga predaj permanentiek

Zápasy

1.kolo

0 - 3 24 : 26, 17 : 25, 22 : 25
22.09.2018 18:00
Zvolen

2. kolo

1 - 3 25:15, 18:25, 21:25, 13:25
29.09.2018 18:00
Komárno

3. kolo

1-3 25-22, 21-25, 22-25, 17-25
06.10.2018 16:00
Trenčín

4. kolo

3-1 25-9, 19-25, 25-11, 25-11
13.10.2018 19:00
Prievidza

5. kolo

2-3 23-25, 25-20, 22-25, 25-20, 11-15
29.11.2018 18:00
Komárno

6. kolo

3-1 25-19, 18-25, 25-20, 25-19
20.10.2018 18:00
Nitra

7. kolo

3-0 25-16, 25-17, 25-17
27.10.2018 18:00
Komárno

8. kolo

3-0 26-24, 25-12, 25-18
03.11.2018 18:00
Myjava

9. kolo

3-1 15-25, 25-17,25-21,25-23
11.11.2018 15:00
Komárno

10. kolo

3-0 25-17, 25-21, 25-18
18.11.2018 17:00
Komárno

11. kolo

3-0 25-23, 25-12, 25-16
21.11.2018 18:30
Košice

12. kolo

3:0 25:22, 25:21, 25:21
24.11.2018 18:00
Komárno

13. kolo

0-3 14-25, 13-25, 21-25
01.12.2018 18:00
Komárno

14. kolo

3-1 25-20, 25-17, 22-25, 25-10
08.12.2018 18:00
Svidník

15. kolo

0:3 19:25, 16:25, 17:25
15.12.2018 18:00
Komárno

16. kolo

0:3 17:25, 25-27, 24-26
22.12.2018 19:00
St. Ľubovňa

17. kolo

3-0 25-23, 25-19, 25-17
12.01.2019 18:00
Komárno

18. kolo

0-3 25-16, 25-32, 25-23
19.01.2019 18:00
Prešov

Výsledky

Tím Body
1 VK Prievidza 47
2 VK KDS Šport Košice 43
3 VKP Bystrina SPU Nitra 38
4 VK Mirad PU Prešov 35
5 TJ Slávia Svidník 34
6 TJ Spartak Myjava 27
7 VK Spartak UJS Komárno 25
8 COP Trenčín 12
9 MVK Zvolen 9
10 VKM Stará Ľubovňa 0