HORÚCE NOVINKY
Extraliga je predčasne ukončená!Koronavírus zasiahol aj do extraligy!Postupujeme do semifinále!V play-off vedieme 1:0!V sobotu začína play-off!Do play-off ideme z tretieho miesta!V nedeľu hráme o 3.miesto!Vyhrali sme v Prievidzi!U majstra a v telke!Líder z Košíc zdolaný!V sobotu príde líder z Košíc!Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!

Zápasy

EXTRALIGA Muži

7. kolo

3:0 25:16, 25:16, 25:17
31.10.2019 19:00
Športová hala Komárno

6. kolo

3:1 21:25, 25:21, 25:20, 25:22
26.10.2019 18:00
Nitra

12. kolo

3:2 23:25, 23:25, 34:32, 25:21, 15:13
30.11.2019 13:30
Športová hala Komárno

9. kolo

1:3 24:26, 25:18, 22:25, 15:25
14.11.2019 19:00
Športová hala Komárno

8. kolo

3:2 22:25, 25:23, 25:22, 17:25, 16:14
09.11.2019 18:30
ŠH Hotelová akadémia

10. kolo

3:1 22:25, 25:22, 25:16, 25:20
17.11.2019 18:00
Športová hala Komárno

1. kolo

3:0 25:16, 25:20, 25:16
24.09.2019 18:00
ŠH Komárno

2. kolo

3:0 25:10, 26:24, 25:23
05.10.2019 18:00
ŠH Komárno

1. kolo

3:1 20:25, 25:23, 25:23, 25:23
28.09.2019 18:00
ŠH Prievidza

5. kolo

2:3 26:28, 25:15, 26:28, 25:19, 9:15
16.10.2019 18:00
ŠH Komárno

3. kolo

3:2 25:22, 25:21, 21:25, 23:25, 15:10
09.10.2019 17:00
MŠH Svidník

11. kolo

0:3 16:25, 20:25, 22:25
23.11.2019 16:00
ŠH - SŠŠ Trenčín

14. kolo

1:3 22:25, 22:25, 25:15, 25:27
11.12.2019 18:30
MŠH Myjava

15. kolo

3:0 26:24, 25:21, 25:18
14.12.2019 18:00
Športová hala Komárno

16. kolo

1:3 25:22, 20:25, 17:25, 22:25
21.12.2019 18:00
ŠH ZŠ Zvolen

18. kolo

1:3 26:24, 19:25, 23:25, 20:25
06.01.2020 18:00
ŠH Spojená škola

Odveta 1.kola Slovenského pohára

2:3 25:23, 20:25, 25:23, 22:25, 12:15
27.11.2019 18:00
Športová hala Komárno

1.kolo nadstavby, SKUPINA O 1. - 4.MIESTO

3:1 22:25, 25:19, 25:23, 25:12
11.01.2020 18:30
ŠH Hotelová akadémia, Košice

2.kolo nadstavby, SKUPINA O 1. - 4.MIESTO

2:3 25:16, 21:25, 25:23, 24:26, 14:16
17.01.2020 19:00
Športová hala Komárno

3.kolo nadstavby, SKUPINA O 1. - 4.MIESTO

3:2 25:22, 23:25, 17:25, 25:23, 15:10
25.01.2020 18:00
MŠH Svidník

4.kolo nadstavby, SKUPINA O 1. - 4.MIESTO

3:0 25:15, 25:21, 25:18
01.02.2020 18:00
Športová hala Komárno

5.kolo nadstavby, SKUPINA O 1. - 4.MIESTO

1:3 19:25, 29:27, 21:25, 19:25
19.02.2020 17:30
Niké Aréna, Prievidza (RTVS)

6.kolo nadstavby, SKUPINA O 1. - 4.MIESTO

3:2 25:11, 19:25, 22:25, 25:18, 15:10
23.02.2020 17:00
Športová hala Komárno

Štvrťfinále PLAY-OFF, 1.zápas

3:1 25:17, 23:25, 25:16, 25:17
29.02.2020 18:00
Športová hala Komárno

Štvrťfinále PLAY-OFF, 2.zápas

0:3 18:25, 26:28, 16:25
04.03.2020 19:00
ŠH Spojená škola, Prešov

SEMIFINÁLE, 1.zápas

VS
11.03.2020 18:00
ŠH Hotelová akadémia

Výsledky - Edymax EXTRALIGA

Tím Body
1 VK OSMOS Prievidza 46
2 VK KDS Šport Košice 45
3 VK Spartak UJS Komárno 45
4 TJ Slávia Svidník 41
5 TJ Spartak Myjava 56
6 VK Mirad PU Prešov 43
7 VKP Bystrina SPU Nitra 36
8 MVK Zvolen 11
9 ŠŠ volejbal Trenčín 11
10 RD SVK 2001 3