VK Spartak UJS Komárno

V sobotu na Trenčín!


31. 3. 2017

V sobotu na Trenčín!

V sobotu pokračuje extraliga volejbalistov, pre Komárno však zostal už len boj o 5.miesto. Najprv však musíme zvládnuť prekážku v podobe Trenčína, aby sme mohli hrať o konečné piate miesto. Preto príďte podporiť Komárno v končiacej sa sezóne, zápas začína v sobotu o 18.00 hodine.

 


1. zápas o 5.-8. miesto:
COP Trenčín - VK Spartak UJS Komárno 3:1 (-15, 21, 17, 22)
Zápas trval: 95 minút, rozhodovali: D. Hodoň a P. Vaško, 30 divákov.
/stav na zápasy 1:0/
Trenčín: Kováč 6, Barták 3, Kozák 21, Kyjanica 5, J. Petráš 6, Firkaľ 20, liberá Kurej a Kyšeľa (Jurík 5, Goč 0, Jendrejčák 0, Marinič 1). Tréner: P. Kalný.
Komárno: Janušek 7, Demčák 4, Ilič 14, Halanda 11, M. Hukel 9, Stefanovič 2, libero Pápai (Podstupka 1, Sťahuliak 11, Hrušík 3, Kazmierczak 1). Tréner: M. Palgut.
Povedali po zápase:
Erik Gábor, asistent trénera Trenčína: "Prvý set sme sa zľakli, urobili sme viacero zbytočných chýb a súper si urobil veľký náskok 10:19, čo sme už nedokázali znížiť. V druhom sete sme zlepšili servis, spresnili sme hru, menej kazili, podržali nás smečiari Firkaľ a Kozák. Dokázali sme ustrážiť univerzála Iliča a dobrou hrou s dobrými blokmi sme sa dostali navrch a zápas sme nakoniec dokočírovali do víťazného konca."
Miroslav Palgut, tréner Komárna: "V prvom sete sme veľmi dobre podávali, hrali sme v kľude, ale v úvode druhého setu na strane domácich dobre podával Barták, ktorý urobil náskok. My sme hrali profesorsky, v našej hre vôbec nebola agresivita a nasadenie a takto sa proti mladým chlapcom, ktorí bojovali a hrali s chuťou, vyhrať nedá."

Hoci sa zdá byť sezóna za nami, nie je tomu tak. Veď nás čaká okrem COP Trenčín ešte aj jeden z dvojice Svidník - Myjava, preto zbrane skladať nemožno! Príďte si pozrieť dobrý volejbal aj v sobotu! Komárno musí vyhrať 3:0 alebo 3:1, aby s anásledne bezprostredne po skončení zápasu odohral zlatý set o postup do boja o konečné 5.miesto. Zápas proti COP Trenčín začína o 18.00 hodine v sobotu! Všetci ste srdečne vítaní! Komárno, do toho!


Generálni sponzori klubu:
Mesto Komárno Univerzita Jána Selyeho COM-therm Belatti Rieker Lafer