VK Spartak UJS Komárno

Zajtra privítame doma Prešov!


03. 3. 2017

Zajtra privítame doma Prešov!

Komárňanskí volejbalisti síce nestačili uplynulú sobotu majstrovi v Nitre, avšak teraz sa už všetko sústredí na sobotný domáci zápas proti VK MIRAD PU Prešov.

 


9. kolo skupiny o 1.-5.miesto:
VKP Bystrina SPU Nitra - VK Spartak UJS Komárno 3:0 (16, 19, 17)
Zápas trval: 72 minút, rozhodovali: M. Sarka a P. Vaško.
Nitra: Kašper 8, Zaťko 1, Grut 11, Ludha 5, Rehák 17, Kubš 8, libero Turis (Horník 5, Hollý 0, Malina 1). Tréner: M. Kardoš.
Komárno: Janušek 4, Demčák 4, Ilič 8, Halanda 4, Kazmierczak 4, Podstupka 1, libero Pápai (Stefanovič 1, Sťahuliak 6, Hrušík 5, Rak 0). Tréner: M. Palgut.

O kvalite kádra VK MIRAD PU Prešov ani netreba príliš hovoriť, všetkým je jasné, že nás v sobotu ťažká nesmierne náročný súper a aj samotný duel. Prešovčania ovenčení viacerými úspechmi z minulosti sú aj aktuálne strieborný medailista z minulej sezóny a tiež aj finalista tohtoročnej edície Slovenského pohára. Pevne veríme, že sa naši chlapci s týmto súperom popasujú najlepšie ako vedia a že pre komárňanské publikum pripravia ďalšie nevšedné zážitky, ktoré si priaznivci volejbalu zaslúžia. Preto neváhajte a príďte do komárňanskej športovej haly vychutnať si slovenskú extraligovú elitu, či už v menách hráčov Prešova, v prvom rade však našich miláčikov, ktorí sú odhodlaní v sobotu uspieť! Zápas začína v sobotu, teda zajtra, so začiatkom o 18.00 hodine! Súperom bude VK MIRAD PU Prešov a bude to zároveň posledné, teda 10.kolo nadstavbovej časti o 1. až 5.miesto, potom pokračujeme vyraďovacou fázou! Komárno, do toho!


Generálni sponzori klubu:
Mesto Komárno Univerzita Jána Selyeho COM-therm Belatti Rieker Lafer