FRISS HÍREK
Play-off-ot 3.helyről kezdjük!Vasárnap a 3. helyért játszunk a play-off előtt!Szenzációs győzelem a bajnok, Privigye ellen!Két hónap után az első vereségünk!Az első négy között vagyunk!Zólyomból elhoztuk az összes pontot!3:0-ra nyertünk Nyitra ellen!Nagy győzelem Miaván!Forró Balázs: "Együtt erősebbek vagyunk!"Szenzációs fordítás után nyertünk Felsővízköz ellen!Véget ért számunkra a kupa!Trencsénben könnyű 3:0-os győzelem!A privigyei bajnok elesett Komáromban!Eperjes az összes pontot elmarta Komáromból! Egy pontot hoztunk Kassáról!3-0-ra nyertünk Zólyom ellen!Nyitrán nem jártunk sikerrel!Szoros kupameccs Nyitra ellen!Ötszettes dráma a TV közvetítésen!Egy pontot hoztunk Felsővízközből!Három szettben vertük meg Trencsént!Kevésen múlott Privigye ellenTúl a szlovák U20-as válogatotton!

2018/2019

Mini Open for Kids Bajnokság (MOK)

A 2018/2019-es szezon résztvevői:

 

A csoport:                                                                                      B csoport:

ZŠ ulica Práce A, B - Komárno                                                       ZŠ ulica Komenský A, B - Komárno

Feszty Árpád Alapiskola - Komárom (H)                                         ZŠ ulica Eötvösa A, B - Komárno

ZŠ ulica Pohraničná - Komárno

 

C csoport:                                                                                        D csoport:

ZŠ F. Rákócziho II - Kolárovo                                                           ZŠ Jókaiho A, B - Komárno

ZŠ Kóczána A, B - Zlatná na Ostrove                                               ZŠ Marcelová A, B

ZŠ K. Dömeho - Iža

 

E csoport:

ZŠ Pribeta A, B

ZŠ J. Kossányiho A, B - Svätý Peter

 

A csoport:

Az 1. kör eredményei:

Rendező: ZŠ Ul. Práce, Komárno

 

ZŠ ul. Práce „A“ – ZŠ ul. Práce „B“                                                2:0 (15:8, 15:10)

ZŠ ul. Práce „A“ – Feszty Á. AI                                                      2:0 (15:6, 15:7)

ZŠ ul. Práce „B“ – ZŠ Pohraničná                                                 1:2 (15:8, 15:17, 8:15)

Feszty Á. AI – ZŠ Pohraničná                                                        0:2 (3:15, 3:15)

ZŠ ul. Práce „B“ – Feszty Á. AI                                                       2:0 (15:4, 15:7)

ZŠ Pohraničná – ZŠ ul. Práce „A“                                                 1:2 (13:15, 15:8, 13:15)

 

Táblázat                       Győzelem              Vereség             Szettarány              Labdaarány        Pontok

ZŠ ul. Práce „A“                     3                         0                          6:1                          98:72                  6

ZŠ Pohraničná                      2                         1                          5:3                         111:82                  5

ZŠ ul Práce „B“                      1                         2                          3:4                          86:81                  4

Feszty Á. AI                           0                         3                          0:6                          30:90                  3

 

B csoport:

Az 1. kör eredményei:

Rendező: ZŠ ul. Eötvösa, Komárno

 

Komenského „B“ – ZŠ ul. Eötvösa „B“                                                     2:1 (16:14, 8:15, 15:8)

Komenského“A“ – ZŠ ul. Eötvösa „A“                                                      0:2  (7:15, 10:15)

ZŠ ul. Eötvösa „A“ – Komenského „B“                                                     2:0  (15:10, 15:6)

ZŠ ul. Eötvösa „B“ – Komenského „A“                                                     2:0  (15:7, 15:12)

ZŠ ul. Eötvösa „A“ – ZŠ ul. Eötvösa „B“                                                   2:0  (15:11, 15:6)

Komenského „B“ – Komenského „A“                                                         2:0 (15:5, 15:10)

 

A 2. kör eredményei:

Rendező: ZŠ ul. Eötvösa, Komárno

 

Komenského „B“ – ZŠ ul. Eötvösa „B“                                                      2:1  (15:5, 9:15, 15:13)

Komenského „A“ – ZŠ ul. Eötvösa „A“                                                      0:2  (7:15, 5:15)

ZŠ ul. Eötvösa „A“ – Komenského „B“                                                      2:0  (15:9, 15:8)

ZŠ ul. Eötvösa „B“ – Komenského „A“                                                      2:0  (15:9, 15:10)

ZŠ ul. Eötvösa „A“ – ZŠ ul. Eötvösa „B“                                                   2:0  (15:8, 15:8)

Komenského „B“ – Komenského „A“                                                        2:0  (15:5, 15:2)

 

Táblázat                       Győzelem              Vereség          Szettarány                    Labdaarány          Pontok

ZŠ ul. Eötvösa „A“                  6                         0                        12:0                            180:95                   12

Komenského“B“                     4                         2                          8:6                             171:152                 10

ZŠ ul. Eötvösa „B“                 2                          4                         6:8                             163:176                   8

Komenského“A“                     0                          6                        0:12                             89:180                    6

 

D csoport:

Az 1. kör eredményei:

Rendező: ZŠ Marcelová

 

Marcelová „A“ – ZŠ Jókaiho „A“                                                                0:2 (12:15, 3:15)

Marcelová „A“ – ZŠ Jókaiho „B“                                                                0:2 (6:15, 8:15)

Marcelová „B“ – ZŠ Jókaiho „A“                                                                1:2 (11:15, 15:8, 10:15)

Marcelová „B“ – ZŠ Jókaiho „B“                                                                0:2 (7:15, 7:15)

Marcelová „A“ – Marcelová „B“                                                                 2:1 (15:11, 12:15, 15:9)

ZŠ Jókaiho „A“ – ZŠ Jókaiho „B“                                                               2:1 (15:9, 10:15, 15:12)

 

Táblázat                       Győzelem              Vereség          Szettarány                    Labdaarány          Pontok

ZŠ Jókaiho "A"                      3                         0                         6:2                            108:87                    6

ZŠ Jókaiho "B"                      2                         1                         5:2                              96:68                    5

Marcelová "A"                       1                         2                         2:5                              71:95                    4

Marcelová "B"                       0                         3                         2:6                             85:110                   3

 

E csoport:

Az 1. kör eredményi:

Rendező: ZŠ Pribeta

 

Pribeta „B“ – Sv. Peter „B“                                                                         2:0 (15:13, 16:14)

Sv. Peter „A“ – Pribeta „A“                                                                         2:1 (12:15, 17:15, 15:7)

Sv. Peter „A“ – Pribeta „B“                                                                         2:0 (15:9, 15:11)

Pribeta „A“ – Sv. Peter „B“                                                                         0:2 (6:15, 10:15)

Pribeta „B“ – Pribeta „A“                                                                            0:2 (7:15, 8:15)

Sv. Peter „B“ – Sv. Peter „A“                                                                      2:1 (13:15, 15:13, 15:10)

 

Táblázat                       Győzelem              Vereség          Szettarány                    Labdaarány          Pontok

Sv. Peter "A"                        2                            1                      5:3                              112:100                   5

Sv. Peter "B"                        2                            1                      4:3                               100:85                    5

Pribeta "A"                           1                            2                      3:4                                 83:89                    4

Pribeta "B"                            1                           2                      2:4                                  66:87                   4