FRISS HÍREK
Kassa a Final Fourban, még sincs miért szégyenkeznünk!Lennulláztuk Miavát!MOK Bajnokság - a régió röplabda bajnokságaKarácsony előtti győzelem Ólublón!Nyitra győzött Komáromban!Pati-Nagy Simon: "Mindig lehetsz még jobb!"Felsővízközről elhoztunk egy szettet!Privigye 0:3-ra nyert Komáromban!Egy hajszálon múlott a Felsővízköz elleni meccs.Hazai győzelem Trencsén ellen 3:0-ra!Három szettes vereség Kassán!Zólyom ellen győztünk!Szenzációs győzelmet arattunk Eperjes ellen!Sánta János: Szeretnék még több tapasztalatot gyűjteniÓlubló ellen problémamentes győzelem: 3:0!A jó eredmény után vereség NyitránMatej Kubš: "Remélem, hogy a szlovák élvonal csapataitól is sikerül elhoznunk néhány pontot.”Extraliga: egy szettet elhoztunk Privigyétől!Extraliga: Trencsénben 3:1-re győztünk!Toborzó ... légy Te is a csapat tagja!Extraliga bérletárusítástKomáromi győzelem a VI. Belatti UJS Cup-onEdzőtáborban a komáromi röplabdázók

Férfiak - 1. liga

1. liga 2018/2019

  Játékos neve Születési év
1. Pati – Nagy Simon 2003
2. Baráth Bence 2003
3. Lévay Máté 2003
4. Dobroczki Tamás 1999
5. Vu Anh Martin 2003
6. Nagy Márk 2001
7. Liška Ádám 2004
8. Gallo Dávid 2002
9. Lehotka Tamás 2002
10. Méhes Bence 2002
11. Mészáros Csaba 2001
12. Sánta János 2001
13. Csente Sebastian 2000
14. Halász Viktor 2000
15. Mészáros Ábrahám 1997
16. Balogh Kristóf 1999
17. Záchensky Tamás 1995

Edző: Mgr. Rudy Szilvia

 

Tabella

 

1. MVK Magnezit Revúca                                    29

2. VKP - SPU Nitra                                             29

3. VK Nové Mesto nad Váhom                             28

4. ŠK Komjatice                                                 26

5. VKP - SPU Bratislava                                     22

6. COP Trenčín B                                               24

7. VO AC UNIZA Žilina                                        20

8. VK Spartak UJS Komárno B                            10

9. Mládež aktívne Trnava                                      4

10. MVK Zvolen B                                                0

 

Mérkőzések szétírása

8. kör:
2018.12.15.               VK Spartak UJS Komárno B          3:0 (20,19,20)                  VKP - SPU Bratislava
2018.12.15.               VK Spartak UJS Komárno B          2:3 (23,-23,20,-16,-13)      VKP - SPU Bratislava
 

7. kör:

2018.12.01. 11:00       VKP - SPU Nitra        3:0  (15,13,13)       VK Spartak UJS Komárno B
2018.12.01. 15:00       VKP - SPU Nitra        3:0 (19,21,21)        VK Spartak UJS Komárno B
 

6. kör:

2018.11.24. 11:00       VK Spartak UJS Komárno B    3:0 (19,18,18)          Mládež aktívne Trnava
2018.11.24. 13:00       VK Spartak UJS Komárno B    3:2 (22,19,-18,-27,3) Mládež aktívne Trnava
 

5. kör:

2018.11.17. 15:00       VO AC UNIZA Žilina    3:0    (20,19,19)      VK Spartak UJS Komárno B

2018.11.17. 17:00       VO AC UNIZA Žilina    3:1   (18,-22,22,19)  VK Spartak UJS Komárno B

 

4. kör:

2018.11.10. 13:00      VK Spartak UJS Komárno B    0:3 (-23,-13,-19)          MVK Magnezit Revúca
2018.11.10. 11:00      VK Spartak UJS Komárno B    2:3 (21,-14,23,-15,-9)   MVK Magnezit Revúca
 

2. kör:

2018.11.13. 11:00      VK Spartak UJS Komárno B    0:3  (-18,-24,-14)        ŠK Komjatice
2018.11.13. 13:00      VK Spartak UJS Komárno B    1:3  (-22,-21,21,-16)   ŠK Komjatice
 

1. kör:

2018.10.06. 11:00      VK Spartak UJS Komárno B    0:3    (-15,-19,-22)       VK Nové Mesto nad Váhom
2018.10.06. 13:00      VK Spartak UJS Komárno B    0:3    (-13,-20,-14)      VK Nové Mesto nad Váhom