FRISS HÍREK
Az Extraliga idő előtt véget ért!A negyeddöntő elhalasztva, határozatlan időre!Az elődöntőben vagyunk!1:0-ra vezetünk Eperjes ellen!Szombaton kezdődik a play-off!Play-off-ot 3.helyről kezdjük!Vasárnap a 3. helyért játszunk a play-off előtt!Szenzációs győzelem a bajnok, Privigye ellen!Két hónap után az első vereségünk!Az első négy között vagyunk!Zólyomból elhoztuk az összes pontot!3:0-ra nyertünk Nyitra ellen!Nagy győzelem Miaván!Forró Balázs: "Együtt erősebbek vagyunk!"Szenzációs fordítás után nyertünk Felsővízköz ellen!Véget ért számunkra a kupa!Trencsénben könnyű 3:0-os győzelem!A privigyei bajnok elesett Komáromban!Eperjes az összes pontot elmarta Komáromból! Egy pontot hoztunk Kassáról!3-0-ra nyertünk Zólyom ellen!Nyitrán nem jártunk sikerrel!Szoros kupameccs Nyitra ellen!

Férfiak - 1. liga

1. liga 2018/2019

  Játékos neve Születési év
1. Pati – Nagy Simon 2003
2. Baráth Bence 2003
3. Lévay Máté 2003
4. Dobroczki Tamás 1999
5. Vu Anh Martin 2003
6. Nagy Márk 2001
7. Liška Ádám 2004
8. Gallo Dávid 2002
9. Lehotka Tamás 2002
10. Méhes Bence 2002
11. Mészáros Csaba 2001
12. Sánta János 2001
13. Csente Sebastian 2000
14. Halász Viktor 2000
15. Mészáros Ábrahám 1997
16. Balogh Kristóf 1999
17. Záchensky Tamás 1995

Edző: Mgr. Rudy Szilvia

 

Tabella

 

1. ŠK Komjatice                                                 32

2. MVK Magnezit Revúca                                  30

3. VKP - SPU Nitra                                             29

4. VK Nové Mesto nad Váhom                           28

5. VO AC UNIZA Žilina                                       26

6. COP Trenčín B                                               27

7. VKP - SPU Bratislava                                     22

8. VK Spartak UJS Komárno B                           13

9. Mládež aktívne Trnava                                    9

10. MVK Zvolen B                                               0

 

Rozpis stretnutí

 

 

Mérkőzések szétírása

10. kör:

26.01.2019 11:00     VK Nové Mesto nad Váhom                                                  VK Spartak UJS Komárno B

26.01.2019 15:00     VK Nové Mesto nad Váhom                                                   VK Spartak UJS Komárno B

9. kör:

19.01.2019 11:00     COP Trenčín B                                3:0 (17,16,9)                   VK Spartak UJS Komárno B

19.01.2019 15:00     COP Trenčín B                                0:3 (-14,-16,-23)              VK Spartak UJS Komárno B

8. kör:
2018.12.15.               VK Spartak UJS Komárno B          3:0 (20,19,20)                  VKP - SPU Bratislava
2018.12.15.               VK Spartak UJS Komárno B          2:3 (23,-23,20,-16,-13)      VKP - SPU Bratislava
 

7. kör:

2018.12.01. 11:00       VKP - SPU Nitra        3:0  (15,13,13)       VK Spartak UJS Komárno B
2018.12.01. 15:00       VKP - SPU Nitra        3:0 (19,21,21)        VK Spartak UJS Komárno B
 

6. kör:

2018.11.24. 11:00       VK Spartak UJS Komárno B    3:0 (19,18,18)          Mládež aktívne Trnava
2018.11.24. 13:00       VK Spartak UJS Komárno B    3:2 (22,19,-18,-27,3) Mládež aktívne Trnava
 

5. kör:

2018.11.17. 15:00       VO AC UNIZA Žilina    3:0    (20,19,19)      VK Spartak UJS Komárno B

2018.11.17. 17:00       VO AC UNIZA Žilina    3:1   (18,-22,22,19)  VK Spartak UJS Komárno B

 

4. kör:

2018.11.10. 13:00      VK Spartak UJS Komárno B    0:3 (-23,-13,-19)          MVK Magnezit Revúca
2018.11.10. 11:00      VK Spartak UJS Komárno B    2:3 (21,-14,23,-15,-9)   MVK Magnezit Revúca
 

2. kör:

2018.11.13. 11:00      VK Spartak UJS Komárno B    0:3  (-18,-24,-14)        ŠK Komjatice
2018.11.13. 13:00      VK Spartak UJS Komárno B    1:3  (-22,-21,21,-16)   ŠK Komjatice
 

1. kör:

2018.10.06. 11:00      VK Spartak UJS Komárno B    0:3    (-15,-19,-22)       VK Nové Mesto nad Váhom
2018.10.06. 13:00      VK Spartak UJS Komárno B    0:3    (-13,-20,-14)      VK Nové Mesto nad Váhom