HORÚCE NOVINKY
Extraliga je predčasne ukončená!Koronavírus zasiahol aj do extraligy!Postupujeme do semifinále!V play-off vedieme 1:0!V sobotu začína play-off!Do play-off ideme z tretieho miesta!V nedeľu hráme o 3.miesto!Vyhrali sme v Prievidzi!U majstra a v telke!Líder z Košíc zdolaný!V sobotu príde líder z Košíc!Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!

2019/2020

MOK – MINI OPEN FOR KIDS

 súťaž pre základné školy v MINI a MIDI volejbale

 

1. kolo, skupina A - MINI

4. 12. 2019 – usporiadateľ ZŠ Ul. práce Komárno

Výsledky:                              MUAI A – MUAI B              2:0 (15:7, 16:14)

                                             Eötvös A – Eötvös B           2:1 (12:15, 15:8, 15:10)

                                             MUAI A – Eötvös A             2:0 (15:9, 15:10)

                                             MUAI B – Eötvös B             0:2 (8:15, 3:15)

                                             MUAI A – Eötvös B             2:1 (16:18, 16:14, 18:16)

                                             MUAI B – Eötvös A             0:2 (9:15, 9:15)

2. kolo, skupina A - MINI

Výsledky:                              MUAI B – MUAI A              0:2 (5:15, 3:15)

                                             Eötvös A – Eötvös B           2:0 (15:12, 15:13)

                                             Eötvös B – MUAI B             2:1 (12:15, 15:8, 15:10)

                                             Eötvös A – MUAI A             1:2 (15:13, 3:15, 16:18)

                                             MUAI B – Eötvös A             0:2 (5:15, 13:15)

                                             MUAI A – Eötvös B             2:1 (15:10, 11:15, 15:3)                                          

Tabuľka MINI     výhra        prehra    pomer setov   pomer lôpt   body

1. MUAI A                6                  0            12:3               228:158           15

2. Eötvös A              4                  2              9:5               185:170           12

3. Eötvös B              2                  4              7:9               206:207             9

4. MUAI B                0                  6              1:12            109:193              1

 

1. kolo, skupina A – MIDI

4. 12. 2019 – usporiadateľ ZŠ Ul. práce Komárno             

Výsledky:                                MUAI A – MUAI B             2:0 (15:8, 15:12)

                                               MUAI A – Eötvös               2:1 (15:6, 18:20, 15:5)

                                               MUAI B – Eötvös               0:2 (13:15, 4:15)

 

2. kolo, skupina A - MIDI

Výsledky:                               MUAI B – MUAI A              0:2 (6:15, 10:15)

                                              Eötvös – MUAI B               2:0 (15:12, 15:9)

                                            Eötvös – MUAI A               0:2 (9:15, 5:15)                                         

Tabuľka MIDI           výhra       prehra    pomer setov           pomer lôpt       body

1.  MUAI A                    4                0                8:1                       138:81             11

2. Eötvös                      2                2                5:4                        105:116            4

3. MUAI B                    0                 4               0:8                          74:120            0                         

                                                              

 

 

 

1. kolo, skupina B - MINI

 

12.12.2019 - usporiadateľ ZŠ Pohraničná

 

Výsledky: Pohraničná – Komenského       2:0 (15:7, 15:6)

                                            

 

2. kolo, skupina B - MINI

 

Výsledky: Komenského – Pohraničná       0:2 (13:15, 7:15)

 

Tabuľka MINI       výhra          prehra  pomer setov     pomer lôpt      body

1. Pohraničná           2                  0               4:0                  60:33             6

2. Komenského        0                  2               0:4                185:170           0

 

                                

1. kolo, skupina B - MIDI

 12.12.2019 - usporiadateľ ZŠ Pohraničná

 

Výsledky:                              Pohraničná – Komenského „A“       2:0 (15:13, 15:9)

                                             Komeského „B“ – Pohraničná         0:2 (3:15, 3:15)

                                             Komenského „A“ – Komenského „B“   2:0 (15:4, 15:11)

                                            

 

2. kolo, skupina B - MIDI

Výsledky:                              Komenského „A“ - Pohraničná       1:2 (15:13, 13:15, 4:8)

                                             Pohraničná - Komeského „B“         2:0 (15:7, 15:4)

                                             Komenského „B“ – Komenského „A“   0:2 (10:15, 6:15)

 

 

 

Tabuľka MINI              výhra        prehra    pomer setov   pomer lôpt   body

1. Pohraničná                 4                  0             8:1                  126:71             11

2. Komenského „A“        2                  2             5:4                   114:97             7

3. Komenského „B“        0                  4             0:8                   48:120             0

 

 

1. kolo, skupina C - MINI

 

12.12.2019 - usporiadateľ ZŠ Móra Kóczána, Zlatná na Ostrove

                      

 

Výsledky:                          Izsa – Jókai       2:1 (15:8, 10:15, 8:6)

                                         Aranyos – Izsa 0:2 (7:15, 4:15)

                                         Aranyos – Jókai 0:2 (10:15, 8:15)

Tabuľka MINI               výhra          prehra   pomer setov   pomer lôpt       body

1. Izsa                               2                  0             4:1                  63:40               5

2. Jókai                             1                  1             3:2                  59:51               4

3. Aranyos                        0                  2             0:4                  29:60                0

 

1. kolo, skupina C - MIDI

 

12.12.2019 - usporiadateľ ZŠ Móra Kóczána, Zlatná na Ostrove

                      

 

Výsledky:                                       Aranyos „A“ – Aranyos „B“ 1:2 (15:10, 13:15, 12:15)

                                                      Jókai – Aranyos „A“                   2:0 (15:10, 15:12)

                                                      Jókai – Aranyos „B“              2:0 (15:11, 15:13)

Tabuľka MINI                 výhra        prehra    pomer setov   pomer lôpt      body

1. Jókai                              2                  0             4:0                   60:46              6

2. Aranyos „B“                   1                  1              2:3                  57:63              2

3. Aranyos „A“                   0                  2              1:4                  55:63              1