HORÚCE NOVINKY
Do play-off ideme z tretieho miesta!V nedeľu hráme o 3.miesto!Vyhrali sme v Prievidzi!U majstra a v telke!Líder z Košíc zdolaný!V sobotu príde líder z Košíc!Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!Pohárová streda proti Nitre!V Trenčíne sme vyhrali poľahky 3:0!Majster z Prievidze padol v Komárne!Prešov uchmatol v Komárne všetky body!Z Košíc si vezieme bod!

Muži - 1. liga

1. liga 2018/2019

 

  Meno hráča Rok narodenia
1. Pati – Nagy Simon 2003
2. Baráth Bence 2003
3. Lévay Máté 2003
4. Dobroczki Tamás 1999
5. Vu Anh Martin 2003
6. Nagy Márk 2001
7. Liška Ádám 2004
8. Gallo Dávid 2002
9. Lehotka Tamás 2002
10. Méhes Bence 2002
11. Mészáros Csaba 2001
12. Sánta János 2001
13. Csente Sebastian 2000
14. Halász Viktor 2000
15. Mészáros Ábrahám 1997
16. Balogh Kristóf 1999
17. Záchensky Tamás 1995

Tréner: Mgr. Silvia Rudyová

 

Tabuľka

 

1. ŠK Komjatice                                                 32

2. MVK Magnezit Revúca                                  30

3. VKP - SPU Nitra                                             29

4. VK Nové Mesto nad Váhom                           28

5. VO AC UNIZA Žilina                                       26

6. COP Trenčín B                                               27

7. VKP - SPU Bratislava                                     22

8. VK Spartak UJS Komárno B                           13

9. Mládež aktívne Trnava                                    9

10. MVK Zvolen B                                               0

 

Rozpis stretnutí

10. kolo:

26.01.2019 11:00     VK Nové Mesto nad Váhom                                                  VK Spartak UJS Komárno B

26.01.2019 15:00     VK Nové Mesto nad Váhom                                                   VK Spartak UJS Komárno B

9. kolo:

19.01.2019 11:00     COP Trenčín B                                3:0 (17,16,9)                   VK Spartak UJS Komárno B

19.01.2019 15:00     COP Trenčín B                                0:3 (-14,-16,-23)              VK Spartak UJS Komárno B

8. kolo:
15.12.2018 11:00      VK Spartak UJS Komárno B           3:0 (20,19,20)                  VKP - SPU Bratislava
15.12.2018 15:00      VK Spartak UJS Komárno B           2:3 (23,-23,20,-16,-13       VKP - SPU Bratislava
 

7. kolo:

01.12.2018 11:00       VKP - SPU Nitra        3:0  (15,13,13)       VK Spartak UJS Komárno B
01.12.2018 15:00       VKP - SPU Nitra        3:0 (19,21,21)        VK Spartak UJS Komárno B
 

6. kolo:

24.11.2018 11:00       VK Spartak UJS Komárno B    3:0 (19,18,18)          Mládež aktívne Trnava
24.11.2018 13:00       VK Spartak UJS Komárno B    3:2 (22,19,-18,-27,3) Mládež aktívne Trnava
 

5. kolo:

17.11.2018 15:00       VO AC UNIZA Žilina    3:0    (20,19,19)      VK Spartak UJS Komárno B

17.11.2018 17:00       VO AC UNIZA Žilina    3:1   (18,-22,22,19)  VK Spartak UJS Komárno B

 

4. kolo:

10.11.2018 13:00      VK Spartak UJS Komárno B    0:3 (-23,-13,-19)          MVK Magnezit Revúca
10.11.2018 11:00      VK Spartak UJS Komárno B    2:3 (21,-14,23,-15,-9)   MVK Magnezit Revúca
 

2. kolo:

13.10.2018 11:00      VK Spartak UJS Komárno B    0:3  (-18,-24,-14)        ŠK Komjatice
13.10.2018 13:00      VK Spartak UJS Komárno B    1:3  (-22,-21,21,-16)   ŠK Komjatice
 

1. kolo:

06.10.2018 11:00      VK Spartak UJS Komárno B   0:3    (-15,-19,-22)       VK Nové Mesto nad Váhom

06.10.2018 13:00      VK Spartak UJS Komárno B    0:3    (-13,-20,-14)      VK Nové Mesto nad Váhom