HORÚCE NOVINKY
Z Košíc si vezieme bod!Juro Rak: "Spokojný by som bol s medailou!"Zvolen sme dali na 3:0!V Nitre sme nepochodili!Tesná pohárová prehra v Nitre! Juraj Zaťko: Rád by som si zahral o medaily!Dnes v Nitre o Slovenský pohár!V TV zápase sa tesne tešila Myjava!Zo Svidníka s bodom!Nad Trenčínom výhra 3:0!V sobotu na Trenčín, očakávame školy aj obce!U majstra v Prievidzi tesne...Poradili sme si so slovenskou dvadsiatkou!Na slovíčko... s Petrom "Citrón" Kašperom!Na slovíčko...s Ferim Ogurčákom!Letný tábor 2019!Kadétainkkal a döntőben!Cenu primátora dostal aj Ladislav Ferencz!Pělucha: Nie je vylúčené, že v Komárne zostanem aj dlhší časSkončili sme na skvelom 6.mieste!Šanca na 5.miesto stále žije!Budeme hrať o konečné 5.miesto!Prekonali sme seba samých, PODARILO SA!

Cenu primátora dostal aj Ing. Ladislav Ferencz!

Úvodným akordom aj tohtoročných, v poradí 28. Komárňaských dní bolo už tradičné spoločné zasadnutie zastupiteľstiev Komárna a Komáromu. V rámci slávnostného zasadnutia boli odovzdané ceny Čestný občan, Pro Urbe a Ceny primátora mesta. V roku 2019 bol v Komárne ocenený aj predseda VK Spartak UJS Komárno Ing. Ladislav Ferencz.

Za obetavú prácu pre rozvoj komárňanského športového života, pokrok a napredovanie komárňanského volejbalu. Ing. Ladislav Ferencz pôsobí v civilnom živote ako podnikateľ v stavebníctve. Činnosť a vedenie volejbalového klubu vykonáva až ako svoje druhé povolanie. Jeho obetavá práca pri klube začala v roku 2012, kde jeho skúsenosti z podnikateľských sfér sa vo veľkej miere pričinili o to, aby sa vytvorila cesta pre profesionálne vedenie klubu. Vytrvalo pracuje na tom, aby budoval klub, pričom dbá na to, aby dal a vytvoril perspektívu a ciele pre mládež. Pre jeho kolegov a hráčov má vždy dvere otvorené, ktorým podáva svoju pomocnú ruku, či už sa k nemu obrátia s odbornými alebo súkromnými problémami. Jeho neúnavný maximalizmus vo svojich kruhoch, v pozitívnom slova zmysle, nabáda členov k tomu, aby sa stali lepšími a motivovanejšími aj v ťažších časoch.

Pod jeho vedením sa komárňanský volejbalový klub umiestnil v extralige na 2.mieste a vyhral aj Slovenský pohár. Osobitý zreteľ vkladá do výchovy mladých športovcov a ich trénerov, do volejbalu je zapojená každá veková kategória. V mužstve, ktoré pôsobí v najvyššej súťaži, dostáva priestor viacero komárňanských odchovancov.

Je to jednoznačným ukazovateľom toho, že volejbal v Komárne má svoje silné zázemie a pracuje sa s týmto krásnym športom nesmierne kvalitne, vytrvalo a obetavo! Pán Ferencz, gratulujeme!