HORÚCE NOVINKY
Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!Pohárová streda proti Nitre!V Trenčíne sme vyhrali poľahky 3:0!Majster z Prievidze padol v Komárne!Prešov uchmatol v Komárne všetky body!Z Košíc si vezieme bod!Juro Rak: "Spokojný by som bol s medailou!"Zvolen sme dali na 3:0!V Nitre sme nepochodili!Tesná pohárová prehra v Nitre! Juraj Zaťko: Rád by som si zahral o medaily!Dnes v Nitre o Slovenský pohár!

Do play-off proti Košiciam!

Uplynulý víkend naši volejbalisti ukončili svoje účinkovanie v nadstavbovej časti extraligy mužov a už túto sobotu začína posledná fáza súťaže - play-off!

Edymax extraliga mužov - nadstavbová časť - 6. kolo - sobota:

SKUPINA O 5. - 10. MIESTO:

Piatok: TJ SLÁVIA SVIDNÍK - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 3:0 (22, 15, 21)
Zápas trval 63 minút, rozhodovali: Tiňo a Miloslav Smolko, 100 divákov 

Svidník: J. Hriňák 3, Ščerba 9, Majcher 11, Pietrzak 15, Ciupa 8, Matušovský 7, libero Paňko (Oleárnik 0, R. Vitko 0, Marjov 0). Tréner: P. Tholt. 
Komárno: R. Pělucha 5, Sládeček 2, Kubš 5, Hinduliak 5, Rehák 11, Rak 10, libero M. Habán. Tréner: R. Pělucha. 

MVP: Tibor Matušovský (Svidník) 

Peter Tholt, tréner Svidníka: "Myslím si, že pred play-off je dobré, že sme vyhrali. Dnes sa mi páčilo moje družstvo najmä v obrane v poli s následnou dohrávkou. Určite však mali niektorí hráči rezervy na servise. Zajtra nás ešte čaká Zvolen a potom sa tešíme na play-off."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Gratulujem domácim. Dnes sme chceli hrať trochu inak, žiaľ, nevyšlo nám to. Domáci hrali výborne v obrane a na servise. My sme nezahrali, čo sme mali, a to ma trochu mrzí. Čaká nás Stará Ľubovňa a potom play-off."

Sobota: VKM STARÁ ĽUBOVŇA - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 0:3 (-12, -14, -12)
Zápas trval: 59 minút, rozhodovali: Poláčiková a Malík, 70 divákov.

S. Ľubovňa: Lichvar 1, Buvalič 6, Jozefík 2, Satke 3, Vislocký 3, Margicin 0, liberá Jeleň a Haničák (Čoma 2, M. Vilk 3, B. Vilk 1, Billík 0). Tréner: J. Senko.
Komárno: Pělucha 3, Ferencz 2, Kubš 16, Forró 7, Sládeček 7, Rak 15, libero M. Habán. Tréner: R. Pělucha.

 

Už nasledujúci víkend sa rozbehnú vyraďovacie boje, kedy sa vo štvrťfinále hranom na dva víťazné zápasy stretneme s druhým tímom po základnej a nadstavbovej časti VK KDS ŠPORT Košice.

Program play-off:

Sobota, 16.marca od 18.30 hodiny: Košice - Komárno (1.zápas)

Sobota, 23.marca od 18.00 hodine: Komárno - Košice (2.zápas)

Streda, 27.marca od 18.30 hodiny: Košice - Komárno (prípadný 3.zápas)