HORÚCE NOVINKY
Letný tábor 2019!Kadétainkkal a döntőben!Cenu primátora dostal aj Ladislav Ferencz!Pělucha: Nie je vylúčené, že v Komárne zostanem aj dlhší časSkončili sme na skvelom 6.mieste!Šanca na 5.miesto stále žije!Budeme hrať o konečné 5.miesto!Prekonali sme seba samých, PODARILO SA!Na Myjave senzačné víťazstvo!Košice boli nad naše sily!Košice vstúpili do play-off lepšie!Začína play-off, poďme na to!V sobotu začína play-off s Košicami!Vo Zvolene výhra 3:0!Myjava u nás neuhrala ani set!Vybojované víťazstvo proti Trenčínu!Šesťbodový víkend Komárna!Podporte náš klub svojimi 2 % z daneDoma sme podľahli Zvolenu!Z dvojzápasu máme jeden bod!Začína sa nadstavbová časť extraligy mužov!V Prešove tesne, ale s prehrou!Do Final Four Košice, my sa však nemáme za čo hanbiť!

Komárňanské prvenstvo na VI. BELATTI UJS CUP-e!

Volejbalový klub Spartak UJS Komárno odohral svoj prvý prípravný turnaj pred extraligovou sezónou.

Volejbalový klub Spartak UJS Komárno odohral svoj prvý prípravný turnaj pred extraligovou sezónou.

Uplynulý víkend sa v Komárne konal posledné roky stále populárnejší medzinárodný turnaj BELATTI UJS CUP 2018.  Na turnaji sa zúčastnili štyri družstvá, extraligový VK MIRAD PU Prešov, extraligový maďarský celok Dunaferr SE a taktiež extraligový SZESE Győr, popri nich samozrejme nechýbal ani domáci VK Spartak UJS Komárno. Diváci, ktorí sa prišli v sobotu na turnaj pozrieť, mohli byť svedkami vyrovnaných súbojov. Na piatom ročníku Belatti UJS CUP boli napokon najúspešnejší domáci volejbalisti, teda Komárno získalo titul na tomto kvalitnom turnaji.

Komárňanský volejbalový univerzitný tím začal s predajom permanentiek na novú extraligovú sezónu 2018/2019. Klubové extraligové permanentky VK Spartak UJS Komárno si záujemcovia môžu zakúpiť na vrátnici Konferenčnej miestnosti Univerzity J.Selyeho, v kníhkupectve Madách (Jókaiho ulica 25), v počítačovej predajni Reboot (Rákócziho 2), alebo na Gymnáziu J.Selyeho (u Jánosa Sántu, v 3.A triede).

 

Výsledky VI. Belatti UJS Cup:

VK Spartak UJS Komárno - SZESE Győr 3:0
Dunaferr SE - VK MIRAD PU Prešov 1:2
VK Spartak UJS Komárno - Dunaferr SE 1:2
SZESE Győr - VK MIRAD PU Prešov 1:2
SZESE Győr - Dunaferr SE 0:3
VK Spartak UJS Komárno - VK MIRAD PU Prešov 3:0

 

VI. BELATTI UJS CUP 2018

1) VK Spartak UJS Komárno
2) DUNAFERR SE
3) VK MIRAD PU Prešov
4) SZESE Győr

The best player in the team
Pati Nagy Simon Komárno
Iván Bence Dunaferr
Jarek Bogdanovič Prešov
Szabó Gábor Győr

MVP turnaja
Juraj RAK - Komárno

Súvisiace obrázky