HORÚCE NOVINKY
Kadétainkkal a döntőben!Cenu primátora dostal aj Ladislav Ferencz!Pělucha: Nie je vylúčené, že v Komárne zostanem aj dlhší časSkončili sme na skvelom 6.mieste!Šanca na 5.miesto stále žije!Budeme hrať o konečné 5.miesto!Prekonali sme seba samých, PODARILO SA!Na Myjave senzačné víťazstvo!Košice boli nad naše sily!Košice vstúpili do play-off lepšie!Začína play-off, poďme na to!V sobotu začína play-off s Košicami!Vo Zvolene výhra 3:0!Myjava u nás neuhrala ani set!Vybojované víťazstvo proti Trenčínu!Šesťbodový víkend Komárna!Podporte náš klub svojimi 2 % z daneDoma sme podľahli Zvolenu!Z dvojzápasu máme jeden bod!Začína sa nadstavbová časť extraligy mužov!V Prešove tesne, ale s prehrou!Do Final Four Košice, my sa však nemáme za čo hanbiť!Myjava zdolaná na nulu!

Komárno podľahlo v sobotu Nitre!

Volejbalisti Komárna nestačili v sobotnom extraligovom zápase na Nitru a v krajskom derby jej podľahli 0:3 na sety.

Edymax extraliga mužov - základná časť - 15. kolo - sobota:

VK SPARTAK UJS KOMÁRNO - VKP BYSTRINA SPU NITRA 0:3 (-19, -16, -17)
Zápas trval 65 minút, rozhodovali: Vaško a Andrejčák, 160 divákov 

Komárno: Forró 0, Sládeček 0, Kubš 7, Hinduliak 6, Rehák 12, Rak 6, liberá Pati-Nagy a Slezák (R. Pělucha 2, M. Habán 0, Sánta 0). Tréner: R. Pělucha. 
Nitra: Porubský 4, Malina 15, Gergely 8, Kostoláni 12, Galandák 9, Kašper 8, libero Ochodnický. Tréner: Ľ. Šalata. 

MVP: Marek Malina (Nitra)

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Dnes to bola z našej strany katastrofa. Nemali sme žiadny príjem, chýbalo nám podanie a nemali sme žiadny útok. Takto hrať nemôžeme. Súper hral sústredene počas celého zápasu a zaslúžene vyhral."

Ľuboslav Šalata, tréner Nitry: "Dosiahli sme cenné a dôležité víťazstvo po solídnom výkone. V každom sete sme rozhodujúce rozdiely spravili v strednej pasáži, najmä servisom a následne blokom."