HORÚCE NOVINKY
Extraliga je predčasne ukončená!Koronavírus zasiahol aj do extraligy!Postupujeme do semifinále!V play-off vedieme 1:0!V sobotu začína play-off!Do play-off ideme z tretieho miesta!V nedeľu hráme o 3.miesto!Vyhrali sme v Prievidzi!U majstra a v telke!Líder z Košíc zdolaný!V sobotu príde líder z Košíc!Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!

Košice nám prerušili osemzápasovú sériu výhier!

Cez víkend sa začala nadstavbová časť Edymax extraligy mužov a na našu veľkú radosť aj s Komárnom v skupine o 1.-4.miesto. Proti víťazovi základnej časti sme viac ako jeden set boli lepším tímom, no napokon sme sa museli skloniť pred umením Košičanov, ktorí nám prerušili famóznu osemzápasovú sériu víťazstiev.

EDYMAX EXTRALIGA MUŽOV - NADSTAVBA

Skupina o 1.-4. miesto - 1. kolo, SOBOTA:

VK KDS ŠPORT KOŠICE - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 3:1 (-22, 19, 23, 12)
Rozhodovali: P. Tiňo a Mil. Smolko, 260 divákov.

Košice: Ondruš 4, Kríž 5, Lamanec 27, M. Sopko ml. 22, Pizur 7, Kasperkevič 3, liberá Kurej a Marčok (Goč 7, Smolej 7). Tréner. R. Vlkolinský.
Komárno: M. Kubš 11, Tarabus 10, Zaťko 4, Ogurčák 7, Kašper 5, J. Petráš 18, libero Turis (Forró 0, Rak 0, Sánta 0, Jalovecký 0). Tréner: R. Pělucha.

MVP: Patrik Lamanec (Košice)

Pravou nohou vstúpili do nadstavbovej časti Košice. Víťazi základnej časti vyhrali aj desiaty domáci duel, keď otočili duel s Komárnom z 0:1 na 3:1. Ďalší vydarený duel odohral univerzál Patrik Lamanec, Hráč mesiaca december si pripísal 27 bodov (2 esá, 1 blok). Komárno prehralo prvýkrát po ôsmich zápasoch, vďaka víťaznej sérii sa predralo na poslednú chvíľku do prvej štvorky. Prvýkrát v sezóne nastúpil po zranení v základnej zostave Matej Kubš, nazbieral 11 bodov (1 eso, 2 bloky). Košice dali 13 es - Martin Sopko ml. a Samuel Goč po 4.

Richard Vlkolinský, tréner Košíc: "Gratulujem chalanom k víťazstvu. Od druhého setu sme podali koncentrovaný výkon, podporený vynikajúcou diváckou kulisou za čo fanúšikom ďakujeme."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Gratulujem domácim, dnes podali dobrý výkon. My sme hrali prvý set celkom dobre. Ďalšie sety však domáci zatlačili na servise, zlepšili príjem a obranu a dnes zaslúžene vyhrali. Pre nás je to ponaučenie a varovanie, že každá séria sa niekedy skončí."