HORÚCE NOVINKY
Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!Pohárová streda proti Nitre!V Trenčíne sme vyhrali poľahky 3:0!Majster z Prievidze padol v Komárne!Prešov uchmatol v Komárne všetky body!Z Košíc si vezieme bod!Juro Rak: "Spokojný by som bol s medailou!"Zvolen sme dali na 3:0!V Nitre sme nepochodili!Tesná pohárová prehra v Nitre! Juraj Zaťko: Rád by som si zahral o medaily!Dnes v Nitre o Slovenský pohár!

Myjava zdolaná, hráme o 5.miesto!

Komárňanskí volejbalisti potvrdili v domácom prostredí víťazstvo na Kopaniciach a po skvelom výsledku a výkonu sme Myjavčanov zdolali, čo znamená, že budeme hrať o konečné 5.miesto v najvyššej slovenskej súťaži!

Edymax extraliga mužov - play-off - štvrtok: 

O 5. - 8. MIESTO (na 2 víťazstvá) - druhý zápas: 

VK SPARTAK UJS KOMÁRNO - TJ SPARTAK MYJAVA 3:1 (22, 21, -20, 27) - výsledok série 2:0, Komárno bude hrať o 5. miesto, Myjava o 7. miesto 
Zápas trval 103 minút, rozhodovali: Viktoríni-Lisá a Svorenčík, 170 divákov 

Komárno: R. Pělucha 4, Sládeček 6, Kubš 20, Hinduliak 9, Rehák 20, Rak 14, liberá Pati-Nagy a Slezák (Sánta 0, Forró 4). Tréner: R. Pělucha. 
Myjava: Valo 1, Konc 18, Michal Zeman 9, J. Petráš 16, Pokopec 20, Pollák 1, libero Kurej (Watzka 0, Viskup 1, Šutovský 0). Tréner: M. Pipa. 

MVP: Matej Kubš (Komárno) 

Komárňania si dokázali hneď v úvode prvého setu vypracovať mierny náskok, ktorý si držali do stavu 7:5, hostia potom otočili na 9:7 v ich prospech. Myjava bola vždy o krok pred domácimi aj v ďalšom priebehu, preto viedla 15:13, no Komárno mohutne finišovalo. Otočilo na 17:15 a keď v závere setu viedlo aj 23:20, zisk setu si už domáci nenechali vziať.

Myjavčania dokázali dokonale zachytiť úvod druhého setu a dostali sa do vedenia 7:3. Domáci však siahli až na dno svojich síl a postupne skresávali manko, až sa im podarilo otočiť na 13:11. Hostia však naďalej hrýzli, postupne opäť vyrovnali na 18:18 a schyľovalo sa k dráme. Tento predpoklad sa aj naplnil, pretože stav v závere setu bol 22:21, ale od tohto momentu domáci zvládli psychicky lepšie finiš a ujali sa vedenia 2:0 na sety.

Tretí set mal opäť podobný priebeh ako predošlé dva. Tentoraz si však Myjava dala pozor na záver setu, aj keď domáci boli blízko k obratu aj tentokrát. Po myjavskom vedení 8:4 a 11:8 domáci ešte raz otočili na 17:16, ale súper opäť otočil na 17:19. Komárno ešte získalo bod, no potom hostia ušli na 23:19 a potom už posledné momenty setu zvládli a znížili.

Psychická výhoda bola mierne na strane zverencov Martina Pipu, ktorí do prvej polovice štvrtého setu hrali výborne. Viedli 12:7 a dokonca aj 16:11, ale na tajbrejk to nestačilo. Komárňania bojovali, znížili na 17:19 a vidina obratu bola na dosah. Myjava sa však dostala do vedenia 22:17 a opäť to vyzeralo na piaty set. Hostia však záver absolútne nezvládli a v mimoriadne dramatickej koncovke duel ukončil esom Sládeček, čím využil štvrtý mečbal svojho tímu a bude to Komárno, ktoré bude bojovať o konečné piate miesto. 

Robin Pělucha, tréner Komárna: "V prvom rade som rád, že sme vyhrali, aj keď dnes to bolo počas všetkých štyroch setov v kŕči. Mali sme aj kúsok šťastia, súper prišiel pripravený a odhodlaný, čiže nedali svoju kožu lacno. U nás to bolo ako na hojdačke. Našťastie zabrali aj mladí hráči doplnení tými staršími, čiže sme to napokon nejako dobojovali. Verím, že sa ešte pobijeme o konečné piate miesto, keď sme už vypadli z hry o prvú štvorku. Myjava je kvalitný súper a sme veľmi radi za tento triumf; stretli sa dva vyrovnané tímy, no teší ma, že sme po dvoch vyrovnaných priebehoch zvíťazili my."

Martin Pipa, tréner Myjavy: "Blahoželám súperovi k víťazstvu a k tomu, že bude hrať o piate miesto. Naša celoročná drina teda nedopadla najlepšie, keď o konečné piate miesto sa pobije niekto iný, zrejme si to viac zaslúži. My sme si to prehrali v úvodoch setu, kde sme najprv vyhrávali, ale potom sme prestali hrať. Samozrejme, rozhodol štvrtý set, kde sme viedli 22:17 a nepochopiteľne sme neprihrali. Mysleli sme si, že sa to už samo vyhrá, ale, žiaľ, samo sa zápasy nevyhrávajú. Momentálne prevláda sklamanie; máme síce mladých hráčov, ale nevyvarovali sme sa zbytočných sérií a presne dnes sa to tiež potvrdilo. Musíme byť však trpezliví; myslím si, že tento mančaft má potenciál."