HORÚCE NOVINKY
Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!Pohárová streda proti Nitre!V Trenčíne sme vyhrali poľahky 3:0!Majster z Prievidze padol v Komárne!Prešov uchmatol v Komárne všetky body!Z Košíc si vezieme bod!Juro Rak: "Spokojný by som bol s medailou!"Zvolen sme dali na 3:0!V Nitre sme nepochodili!Tesná pohárová prehra v Nitre! Juraj Zaťko: Rád by som si zahral o medaily!Dnes v Nitre o Slovenský pohár!

Na Myjave skvelé víťazstvo!

V skupine o 5. až 8.miesto sa naši volejbalisti predstavili v prvom zápase hranom na dve víťazstvá na Myjave a po skvelej hre sme zvíťazili najtesnejším rozdielom a všetko máme vo vlastných rukách!

TJ SPARTAK MYJAVA - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 2:3 (-21, 26, -21, 16, -13)
Zápas trval: 120 minút, rozhodovali: Čuntala a Yurlov.

Myjava: Pollák 4, Valo 2, Konc 22, Mich. Zeman 14, J. Petráš 12, Pokopec 14, libero Kurej (Watzka 0, Viskup 0). Tréner: M. Pipa.
Komárno: Pělucha 8, Sládeček 3, Kubš 17, Hinduliak 8, Rehák 27, Rak 11, libero M. Habán (Forró 0, Sánta 0, Slezák 0). Tréner: R. Pělucha.

MVP: Igor Rehák (Komárno)

Na Myjave sa dnes odohralo veľmi vyrovnané a dramatické stretnutie. Vedenie sa prelievalo z jednej strany na druhú. Hostia vyhrali prvý set, domáci vo vyrovnanej koncovke druhý pomerom 28:26. Tretí set znova hostia a štvrtý jasne domáci. V piatom sete začali lepšie domáci, potom zabrali hostia a zápas vrcholil koncovkou. Tú nakoniec zvládli skúsenejší hostia najtesnejším rozdielom v pomere 3:2 a ujali sa v sérii vedenia 1:0.

Martin Pipa, tréner Myjavy: "Dnes som sklamaný. Nehrali sme dobre, chýbala bojovnosť a nasadenie. Nedodržali sme taktické pokyny a zápasom sme sa pretrápili. Očakával som od môjho družstva lepší výkon. Prehlásenie a odhodlanie hráčov zostali iba v šatni. Nasadenie a entuziazmus, s ktorým musí naše mladé družstvo hrať absentovalo."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Zápas bol bojovný a vyrovnaný, presne tak ako sme čakali. V zápase sa striedali pasáže veľmi kvalitnej hry s volejbalom plným chýb. Sme radi, že sme vyhrali a tým sa ujali vedenia v sérii."