HORÚCE NOVINKY
Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!Pohárová streda proti Nitre!V Trenčíne sme vyhrali poľahky 3:0!Majster z Prievidze padol v Komárne!Prešov uchmatol v Komárne všetky body!Z Košíc si vezieme bod!Juro Rak: "Spokojný by som bol s medailou!"Zvolen sme dali na 3:0!V Nitre sme nepochodili!Tesná pohárová prehra v Nitre! Juraj Zaťko: Rád by som si zahral o medaily!Dnes v Nitre o Slovenský pohár!V TV zápase sa tesne tešila Myjava!Zo Svidníka s bodom!Nad Trenčínom výhra 3:0!V sobotu na Trenčín, očakávame školy aj obce!U majstra v Prievidzi tesne...Poradili sme si so slovenskou dvadsiatkou!Na slovíčko... s Petrom "Citrón" Kašperom!Na slovíčko...s Ferim Ogurčákom!Letný tábor 2019!

Nestačili sme na Zvolen!

Naši volejbalisti sa predstavili v "dolnej" skupine a v sobotu privítali Zvolen, po prvom zvládnutom sete sa však hostia chytili a uchmatli si z Komárna všetky tri body.

Edymax extraliga mužov - nadstavbová časť - 2. kolo - sobota:

SKUPINA O 5. - 10. MIESTO:

VK SPARTAK UJS KOMÁRNO - MVK ZVOLEN 1:3 (15, -18, -22, -23)
Zápas trval 81 minút, rozhodovali: Svorenčík a B. Kováč, 320 divákov 

Komárno: Forró 8, Sládeček 2, Kubš 16, Hinduliak 13, Rehák 12, Rak 9, libero Pati-Nagy (Slezák 4, Sánta 0). Tréner: R. Pělucha. 
Zvolen: Kučera 13, J. Orolín 9, Kamenský 2, Vrtielka 9, P. Šimko 2, Podstupka 7, libero Hraňo (M. Vaško 0, Kliment 15, Michalec 7). Tréner: M. Vaško. 

MVP: Adam Kliment (Zvolen)

Prvý set sa začal podľa domácich predstáv a aj keď bol v úvode stav 1:3, Komárno rýchlo otočilo na 7:4 a aj naďalej diktovalo priebeh prvého setu. Keď sa domáci dostali do vedenia 14:7, hostia si museli brať oddychový čas. Ani ten však domácich nezastavil a svoju prevahu v prvom dejstve potvrdzovali aj ďalej. Vyhrávali 20:12 a tak nebolo pochýb o víťazovi prvého setu. 

V druhom sete bol na začiatku stav 5:5, ale potom Zvolenčania odskočili na 10:7. Domáci sa ešte raz priblížili na 9:10, ale hostia si utvorili náskok 15:10, ktorý si udržiavali aj v ďalšom priebehu. Komárnu sa podarilo síce znížiť na 16:20, posledné slovo mali hostia a zaslúžene tak vyrovnali stav setov.

Komárno poučené z nezdarného úvodu druhého setu začali aktívne a vytvorilo si náskok 8:5. Mierny náskok trval aj naďalej, domáci viedli 12:8 a neskôr aj 15:12, no potom sa dostal k slovu aj Zvolen. Po nevynútených chybách sa stav vyrovnal na 16:16 a schyľovalo sa k dramatického záveru, keďže bol v koncovke stav 20:20. Zvolenu sa však nasledujúce lopty podarili k ich radosti a pri vedení 24:21 využili svoj druhý setbal.

Zaskočené Komárno sa nedokázalo dostať opäť do tempa z prvého setu, preto Zvolen cítil šancu na víťazstvo. Pri stave 8:8 a 10:10 sa ako prví dostali do mierneho vedenia hostia, keď upravovali na 14:12 a pri ich vedení 16:13 mali viac z hry. Komárno však bojovalo pred domácimi fanúšikmi a podarilo sa mu vyrovnať na 19:19. Do vedenia však opäť išli hostia a Komárno už zvrátiť manko nedokázalo. Zvolen získal aj tretí set a radoval sa z víťazstva za tri body.

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Dnes sa tento duel ťažko hodnotí. Z našej strany to bol katastrofálny výkon bez emócie. Súper sa v druhom sete chytil na niekoľkých loptách a my sme nevedeli dostatočne dobre zareagovať. Je smutné prehrať takýmto spôsobom a najmä pred domácimi divákmi."

Martin Vaško, tréner Zvolena"Dnes sa nám konečne podarilo prelomiť víťazstvo na našu stranu, čo nás veľmi teší. Vieme, že Komárno je súper, s ktorým sa dá vyhrávať. Keď si odmyslím prvý set, tak sme boli trpezlivejší, podstatne lepšie sme bránili na sieti a robili sme menej chýb ako domáci."