HORÚCE NOVINKY
V TV zápase sa tesne tešila Myjava!Zo Svidníka s bodom!Nad Trenčínom výhra 3:0!V sobotu na Trenčín, očakávame školy aj obce!U majstra v Prievidzi tesne...Poradili sme si so slovenskou dvadsiatkou!Na slovíčko... s Petrom "Citrón" Kašperom!Na slovíčko...s Ferim Ogurčákom!Letný tábor 2019!Kadétainkkal a döntőben!Cenu primátora dostal aj Ladislav Ferencz!Pělucha: Nie je vylúčené, že v Komárne zostanem aj dlhší časSkončili sme na skvelom 6.mieste!Šanca na 5.miesto stále žije!Budeme hrať o konečné 5.miesto!Prekonali sme seba samých, PODARILO SA!Na Myjave senzačné víťazstvo!Košice boli nad naše sily!Košice vstúpili do play-off lepšie!Začína play-off, poďme na to!V sobotu začína play-off s Košicami!Vo Zvolene výhra 3:0!Myjava u nás neuhrala ani set!

Play-off začali lepšie Košice!

Vyraďovacia časť začala písať svoje prvé zápasy a Komárno sa v prvom stretnutí predstavilo na palubovke Košíc, kde sme po tuhom boji napokon neuspeli a vedenia v sérii sa ujali východniari.

Edymax extraliga mužov - štvrťfinále play-off (na 2 víťazstvá) - prvé zápasy - sobota:

VK KDS ŠPORT KOŠICE - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 3:0 (22, 15, 20) - stav série 1:0
Zápas trval: 71 minút, rozhodovali: Porvazník a Höger, 190 divákov.

Košice: Rossard 0, Jakubov 16, Kríž 7, Lamanec 14, M. Sopko ml. 11, Bališin 6, libero Kryš (Labik 0). Tréner: R. Vlkolinský.
Komárno: Pělucha 7, Sládeček 3, Kubš 9, Hinduliak 5, Rehák 14, Rak 9, liberá Pati-Nagy a M. Habán (Forró 0, Sánta 0). Tréner: R. Pělucha.

MVP: Miroslav Jakubov (Košice)

Richard Vlkolinský, tréner Košíc: "Prvý dôležitý krok sme zvládli, sústredíme sa už na ďalšie. Chalanom  gratulujem. Ďakujeme divákom za vynikajúcu kulisu."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "V prvom rade gratulujem domácim, podali pekný, sústredený výkon. My sme  dokázali vzdorovať tak v začiatku prvého setu a chvíľkami tretí set. Nám odišiel príjem a servis. Mysleli sme že to bude vyzerať inak, ale súper hral dnes výborne najmä na servise a príjme, čiže im gratulujem a skúsime ich doma prekvapiť."