HORÚCE NOVINKY
Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!Pohárová streda proti Nitre!V Trenčíne sme vyhrali poľahky 3:0!Majster z Prievidze padol v Komárne!Prešov uchmatol v Komárne všetky body!Z Košíc si vezieme bod!Juro Rak: "Spokojný by som bol s medailou!"Zvolen sme dali na 3:0!V Nitre sme nepochodili!Tesná pohárová prehra v Nitre! Juraj Zaťko: Rád by som si zahral o medaily!Dnes v Nitre o Slovenský pohár!

Play-off začali lepšie Košice!

Vyraďovacia časť začala písať svoje prvé zápasy a Komárno sa v prvom stretnutí predstavilo na palubovke Košíc, kde sme po tuhom boji napokon neuspeli a vedenia v sérii sa ujali východniari.

Edymax extraliga mužov - štvrťfinále play-off (na 2 víťazstvá) - prvé zápasy - sobota:

VK KDS ŠPORT KOŠICE - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 3:0 (22, 15, 20) - stav série 1:0
Zápas trval: 71 minút, rozhodovali: Porvazník a Höger, 190 divákov.

Košice: Rossard 0, Jakubov 16, Kríž 7, Lamanec 14, M. Sopko ml. 11, Bališin 6, libero Kryš (Labik 0). Tréner: R. Vlkolinský.
Komárno: Pělucha 7, Sládeček 3, Kubš 9, Hinduliak 5, Rehák 14, Rak 9, liberá Pati-Nagy a M. Habán (Forró 0, Sánta 0). Tréner: R. Pělucha.

MVP: Miroslav Jakubov (Košice)

Richard Vlkolinský, tréner Košíc: "Prvý dôležitý krok sme zvládli, sústredíme sa už na ďalšie. Chalanom  gratulujem. Ďakujeme divákom za vynikajúcu kulisu."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "V prvom rade gratulujem domácim, podali pekný, sústredený výkon. My sme  dokázali vzdorovať tak v začiatku prvého setu a chvíľkami tretí set. Nám odišiel príjem a servis. Mysleli sme že to bude vyzerať inak, ale súper hral dnes výborne najmä na servise a príjme, čiže im gratulujem a skúsime ich doma prekvapiť."