HORÚCE NOVINKY
V Prešove tesne, ale s prehrou!Do Final Four Košice, my sa však nemáme za čo hanbiť!Myjava zdolaná na nulu!Predstavujeme TJ Spartak Myjava!MOK - regionálne majstrovstvá vo volejbalePredvianočná výhra v Starej Ľubovni!Nitra zvíťazila v Komárne!Simon Pati-Nagy: „Vždy môžeš byť ešte lepší!“Zo Svidníka si vezieme jeden set! Prievidza vyhrala v Komárne 3:0!Tesná prehra proti Svidníku!Domáca výhra nad Trenčínom 3:0!Trojsetová prehra v Košiciach!Nad Zvolenom výhra na nulu!Nad Prešovom sme senzačne vyhrali!János Sánta: "Chcem aj naďalej zbierať skúsenosti"Nad Starou Ľubovňou bez problémov 3:0 pre nás!Po dobrom výkone prehra v NitreMatej Kubš: Dúfam, že okradneme o body aj tímy zo slovenskej špičky!Extraliga: V Prievidzi sme uhrali jeden set!Extraliga: V Trenčíne sme vyhrali 3:1!Nábor detí ... staň sa aj Ty členom tímuExtraliga predaj permanentiek

Po dobrom výkone sme nestačili na Nitru

Po neuskutočnenom zápase proti Svidníku cestovali naši volejbalisti do Nitry a veru nestratili sa! Odohrali vyrovnaný a bojovný duel, no koncovky setov patrili v rozhodujúcej chvíli domácim.

VKP BYSTRINA SPU NITRA - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 3:1 (19, -18, 20, 19)
Rozhodovali: Sarka, Dovičovič

Nitra: Malina 6, Holinga 3, Bencz 21, Kostoláni 18, Kašper 6, Porubský 5, liberá Ochodnický a Krajčo (Gergely 3, Galandák 1). Tréner: Ľ. Šalata.
Komárno: Pělucha 5, Sládeček 3, Rak 9, Slezák 5, Rehák 19, Kubš 17, liberá Pati-Nagy a A. Habán (Sánta 0). Tréner: R. Pělucha.

MVP: Milan Bencz (Nitra)

Ľuboslav Šalata, tréner Nitry: "Priznávam, že z našej strany to nebol úplne optimálny výkon. Zo začiatku prvého setu sme sa dosť natrápili s protiútokom. Koncovka síce patrila nám, ale vstup do druhého setu sme absolútne nezachytili a nedokázali zablokovať súpera. Chýbal nám z našej strany tlak vytváraný na servise. V treťom sete bolo jasné, že sa bude stav lámať. Teší ma akurát víťastvo v tomto zápase."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Mrzí nás, že sme prehrali. Podali sme zatiaľ najlepší výkon v tejto sezóne."