HORÚCE NOVINKY
Na slovíčko...s Ferim Ogurčákom!Letný tábor 2019!Kadétainkkal a döntőben!Cenu primátora dostal aj Ladislav Ferencz!Pělucha: Nie je vylúčené, že v Komárne zostanem aj dlhší časSkončili sme na skvelom 6.mieste!Šanca na 5.miesto stále žije!Budeme hrať o konečné 5.miesto!Prekonali sme seba samých, PODARILO SA!Na Myjave senzačné víťazstvo!Košice boli nad naše sily!Košice vstúpili do play-off lepšie!Začína play-off, poďme na to!V sobotu začína play-off s Košicami!Vo Zvolene výhra 3:0!Myjava u nás neuhrala ani set!Vybojované víťazstvo proti Trenčínu!Šesťbodový víkend Komárna!Podporte náš klub svojimi 2 % z daneDoma sme podľahli Zvolenu!Z dvojzápasu máme jeden bod!Začína sa nadstavbová časť extraligy mužov!V Prešove tesne, ale s prehrou!

Podporte náš klub pomocou COOP Jednota!

Na rok 2019 vypisuje obchodný reťazec COOP Jednota súťaž. Pre svoj cieľ si zvolil podporu miestnych inštitúcií a združení, ktoré pôsobia v oblastiach športu a kultúry, čím sa zvýši životná úroveň a spoločenský život v príslušnom regióne. Na našu veľkú radosť na zozname vybratých združení figuruje aj volejbalový klub Spartak UJS Komárno, čím od 1.mája 2019 môžete dať svoj hlas v troch komárňanských obchodoch COOP Jednota, a to: COOP Jednota Košická, COOP Jednota Vodná 36, COOP Jednota Nová Stráž.

Od 1.mája 2019 do 31.mája 2019 dostane nakupujúci pri každom nákupe v hodnote 5 € jeden žetón, ktorý vhodí do jedného z troch príslušných bubnov podľa toho, ktorý projekt sa zákazník rozhodne podporiť. Prosím, zvoľte si volejbalový klub Spartak UJS Komárno, aby sa dostalo viac príležitostí pre vytvorenie aktívneho a zdravého životného štýlu našich detí a mládeže.