HORÚCE NOVINKY
Letný tábor 2019!Kadétainkkal a döntőben!Cenu primátora dostal aj Ladislav Ferencz!Pělucha: Nie je vylúčené, že v Komárne zostanem aj dlhší časSkončili sme na skvelom 6.mieste!Šanca na 5.miesto stále žije!Budeme hrať o konečné 5.miesto!Prekonali sme seba samých, PODARILO SA!Na Myjave senzačné víťazstvo!Košice boli nad naše sily!Košice vstúpili do play-off lepšie!Začína play-off, poďme na to!V sobotu začína play-off s Košicami!Vo Zvolene výhra 3:0!Myjava u nás neuhrala ani set!Vybojované víťazstvo proti Trenčínu!Šesťbodový víkend Komárna!Podporte náš klub svojimi 2 % z daneDoma sme podľahli Zvolenu!Z dvojzápasu máme jeden bod!Začína sa nadstavbová časť extraligy mužov!V Prešove tesne, ale s prehrou!Do Final Four Košice, my sa však nemáme za čo hanbiť!

Podporte náš klub pomocou COOP Jednota!

Na rok 2019 vypisuje obchodný reťazec COOP Jednota súťaž. Pre svoj cieľ si zvolil podporu miestnych inštitúcií a združení, ktoré pôsobia v oblastiach športu a kultúry, čím sa zvýši životná úroveň a spoločenský život v príslušnom regióne. Na našu veľkú radosť na zozname vybratých združení figuruje aj volejbalový klub Spartak UJS Komárno, čím od 1.mája 2019 môžete dať svoj hlas v troch komárňanských obchodoch COOP Jednota, a to: COOP Jednota Košická, COOP Jednota Vodná 36, COOP Jednota Nová Stráž.

Od 1.mája 2019 do 31.mája 2019 dostane nakupujúci pri každom nákupe v hodnote 5 € jeden žetón, ktorý vhodí do jedného z troch príslušných bubnov podľa toho, ktorý projekt sa zákazník rozhodne podporiť. Prosím, zvoľte si volejbalový klub Spartak UJS Komárno, aby sa dostalo viac príležitostí pre vytvorenie aktívneho a zdravého životného štýlu našich detí a mládeže.