HORÚCE NOVINKY
Z Košíc si vezieme bod!Juro Rak: "Spokojný by som bol s medailou!"Zvolen sme dali na 3:0!V Nitre sme nepochodili!Tesná pohárová prehra v Nitre! Juraj Zaťko: Rád by som si zahral o medaily!Dnes v Nitre o Slovenský pohár!V TV zápase sa tesne tešila Myjava!Zo Svidníka s bodom!Nad Trenčínom výhra 3:0!V sobotu na Trenčín, očakávame školy aj obce!U majstra v Prievidzi tesne...Poradili sme si so slovenskou dvadsiatkou!Na slovíčko... s Petrom "Citrón" Kašperom!Na slovíčko...s Ferim Ogurčákom!Letný tábor 2019!Kadétainkkal a döntőben!Cenu primátora dostal aj Ladislav Ferencz!Pělucha: Nie je vylúčené, že v Komárne zostanem aj dlhší časSkončili sme na skvelom 6.mieste!Šanca na 5.miesto stále žije!Budeme hrať o konečné 5.miesto!Prekonali sme seba samých, PODARILO SA!

Podporte náš klub pomocou COOP Jednota!

Na rok 2019 vypisuje obchodný reťazec COOP Jednota súťaž. Pre svoj cieľ si zvolil podporu miestnych inštitúcií a združení, ktoré pôsobia v oblastiach športu a kultúry, čím sa zvýši životná úroveň a spoločenský život v príslušnom regióne. Na našu veľkú radosť na zozname vybratých združení figuruje aj volejbalový klub Spartak UJS Komárno, čím od 1.mája 2019 môžete dať svoj hlas v troch komárňanských obchodoch COOP Jednota, a to: COOP Jednota Košická, COOP Jednota Vodná 36, COOP Jednota Nová Stráž.

Od 1.mája 2019 do 31.mája 2019 dostane nakupujúci pri každom nákupe v hodnote 5 € jeden žetón, ktorý vhodí do jedného z troch príslušných bubnov podľa toho, ktorý projekt sa zákazník rozhodne podporiť. Prosím, zvoľte si volejbalový klub Spartak UJS Komárno, aby sa dostalo viac príležitostí pre vytvorenie aktívneho a zdravého životného štýlu našich detí a mládeže.