HORÚCE NOVINKY
Vybojované víťazstvo proti Trenčínu!Šesťbodový víkend Komárna!Podporte náš klub svojimi 2 % z daneDoma sme podľahli Zvolenu!Z dvojzápasu máme jeden bod!Začína sa nadstavbová časť extraligy mužov!V Prešove tesne, ale s prehrou!Do Final Four Košice, my sa však nemáme za čo hanbiť!Myjava zdolaná na nulu!Predstavujeme TJ Spartak Myjava!MOK - regionálne majstrovstvá vo volejbalePredvianočná výhra v Starej Ľubovni!Nitra zvíťazila v Komárne!Simon Pati-Nagy: „Vždy môžeš byť ešte lepší!“Zo Svidníka si vezieme jeden set! Prievidza vyhrala v Komárne 3:0!Tesná prehra proti Svidníku!Domáca výhra nad Trenčínom 3:0!Trojsetová prehra v Košiciach!Nad Zvolenom výhra na nulu!Nad Prešovom sme senzačne vyhrali!János Sánta: "Chcem aj naďalej zbierať skúsenosti"Nad Starou Ľubovňou bez problémov 3:0 pre nás!

Podporte náš klub svojimi 2 % z dane!

Volejbalový klub VK Spartak UJS Komárno je volejbalový klub s dlhoročnou tradíciou siahajúcou až so svojimi skúsenosťami a históriou niekoľko desaťročí dozadu. Pod krídlami klubu sa vychovalo niekoľko stoviek hráčov a mnohým z nich nie je volejbal len hobby, ale aj životný štýl. Šport a zdravie, ako aj aktívny životný štýl je jeden z najdôležitejších segmentov života vtedajších, ale aj súčasných hráčov. Klub nielen objavil talenty, ale veľkú časť svojej energie vložil do výchovy detí. Náš klub zabezpečuje možnosť, aby sa deťom už od svojich šiestich rokov dostala príležitosť aktívnou formou zaoberať sa volejbalom a aby sa dostal deťom do krvi.

Samozrejme vieme aj to, že pre deti nie je potrebný len tréning (avšak popri stretnutí hráčov je možné v telocvičniach počuť hlasný smiech a vzrušenie), ale aj príležitosť na súťaženie. Členovia nášho klubu sa nezúčastňujú len celoslovenských majstrovských zápasov vo svojich kategóriách, ale vysnívali sme im aj regionálne majstrovstvá. Majstrovstvá pod názvom Mini Open for Kids (MOK) je taká súťaž, kde sa v rámci turnajových seriálov naši najmenší stretávajú na turnajoch a zápasoch s 11 družstvami škôl z Komárna a okolia. Deti a pripravujúci tréneri sa potom na konci školského roka stretnú na jednom veľkom celodennom finále, kde sa rozhodne, ktorá škola v príslušnom školskom roku získa zlaté medaily a trofej.

Ozajstným hlavným cieľom týchto majstrovstiev však nie je víťazstvo, ale to, aby detičky získavali skúsenosti a aby zistili, aký je to pocit byť súčasťou kolektívu, pracovať pre tím a samozrejme pohyb.

Ďakujeme, že ste náš klub v minulom roku poctili svojim darovaním Vašich 2% z dane. Prosíme všetkých takých komárňanských, ale aj nekomárňanských obyvateľov, ktorým sa páči naša práca a získala si Vás, aby nás podporili aj tento rok svojimi 2% z dane, aby sme aj naďalej mohli napredovať a aby sme čo najviac malých detičiek prilákali na cestu zdravého životného štýlu.