HORÚCE NOVINKY
Majster z Prievidze padol v Komárne!Prešov uchmatol v Komárne všetky body!Z Košíc si vezieme bod!Juro Rak: "Spokojný by som bol s medailou!"Zvolen sme dali na 3:0!V Nitre sme nepochodili!Tesná pohárová prehra v Nitre! Juraj Zaťko: Rád by som si zahral o medaily!Dnes v Nitre o Slovenský pohár!V TV zápase sa tesne tešila Myjava!Zo Svidníka s bodom!Nad Trenčínom výhra 3:0!V sobotu na Trenčín, očakávame školy aj obce!U majstra v Prievidzi tesne...Poradili sme si so slovenskou dvadsiatkou!Na slovíčko... s Petrom "Citrón" Kašperom!Na slovíčko...s Ferim Ogurčákom!Letný tábor 2019!Kadétainkkal a döntőben!Cenu primátora dostal aj Ladislav Ferencz!Pělucha: Nie je vylúčené, že v Komárne zostanem aj dlhší časSkončili sme na skvelom 6.mieste!Šanca na 5.miesto stále žije!

Pohár sme začali drámou v Nitre!

Volejbalisti Komárna tesne neuspeli v prvom zápase štvrťfinále Slovenského pohára na palubovke Nitry, keď po veľkej dráme prehrali po päťsetovej bitke, avšak východisková pozícia nie je pred odvetou zlá.

Slovenský pohár mužov - štvrťfinále - prvé zápasy:

VKP BYSTRINA SPU NITRA - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 3:2 (20, 16, -22, -23, 13)
Rozhodovali: Moravčík a Vaško.

Nitra: P. Porubský 7, Malina 13, Jendrejčák 12, Kostoláni 32, Galandák 3, Kyjanica 11, liberá Krajčo a Remenár (Loži 0, Marinič 5, Barbas 0, Kilian 1, S. Porubský 0). Družstvo viedol: D. Mikušovič.
Komárno: Rak 1, Kašper 4, Zaťko 5, Ogurčák 15, Tarabus 13, J. Petráš 19, libero Turis (Slezák 7, Százvai 1, Forró 0). Tréner: R. Pělucha.

Nitrania viedli s Komárnom 2:0 na sety, ale hostia vyrovnali a o víťazovi musel rozhodnúť tajbrejk. V koncovke tesného piateho setu napokon uspeli domáci volejbalisti (15:13) a vyhrali 3:2. Univerzál domácich Ľuboš Kostoláni zaznamenal 32 bodov (2 esá, 1 blok), na strane hostí si Jakub Petráš pripísal 19 bodov (1 eso, 3 bloky).

Hoci sme v Nitre tesne neuspeli, Komárňania do odvety, ktorá sa bude hrať 27.novembra 2019 v domácej športovej hale, majú pomerne dobrú východiskovú pozíciu. Ak Komárno vyhrá 3:2, bude sa hrať zlatý set, ak vyhrá Komárno 3:1 alebo 3:0, postupujeme medzi štyri najlepšie tímy v pohárovej súťaži. V inom prípade postúpi náš súper. 

Malú fotogalériu z tohto zápasu si môžete pozrieť, ked kliknete na nasledujúci link:

https://www.vkspartak.sk/sk/galeria/vkp-bystrina-spu-nitra-vk-spartak-ujs-komarno