HORÚCE NOVINKY
Do play-off ideme z tretieho miesta!V nedeľu hráme o 3.miesto!Vyhrali sme v Prievidzi!U majstra a v telke!Líder z Košíc zdolaný!V sobotu príde líder z Košíc!Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!Pohárová streda proti Nitre!V Trenčíne sme vyhrali poľahky 3:0!Majster z Prievidze padol v Komárne!Prešov uchmatol v Komárne všetky body!Z Košíc si vezieme bod!

Pohárový vrchol sezóny hráme v stredu!

Aj keď je extraligová sezóna v plnom prúde, tradičné pohárové stredy majú tiež svoje čaro. Jedna z nich čaká Komárno už túto stredu, kedy privítame v odvete štvrťfinále rivala z Nitry.

Volejbalisti VK Spartak UJS Komárno odohrali v rámci Edymax extraligy mužov svoj zápas v Trenčíne, kde sme zvíťazili hladko 3:0, ale už teraz sa všetko sústredí na stredajší pohárový duel. Ide o odvetu štvrťfinále Slovenského pohára, v ktorom privítame nášho krajského rivala VKP Bystrina SPU Nitra. A že ide o jeden z vrcholov sezóny 2019/2020 musí byť jasné aj divákom, keďže víťaz zápasu postúpi medzi štyri najlepšie kolektívy v tejto pohárovej súťaži. Postup by bol aj prvým splneným predsezónnym cieľom klubu, preto sa duelu kladie plná vážnosť a zodpovednosť. 
V prvom zápase štvrťfinále pohára sme v Nitre neuspeli a prehrali sme tesne 2:3, ale v domácom prostredí budeme mať veľkú šancu nielen toto manko zmazať, ale vyhrať rozdielom, ktorý nás posunie do semifinále! Náš rival je takisto motivovaný, veď Nitrania figuruju v extralige na 5.mieste a táto sezóna im vychádza pomerne dobre. Mladý tím hrá smelo, nebojácne a s veľkým elánom. Nemôžeme preto nič podceniť, hrať naplno a ukázať opäť po domácom dueli proti Prievidzi aj teraz, že na to máme! Semifinále, teda Final Four a postup medzi štyri najlepšie tímy v slovenskej pohárovej súťaži by bol skutočne veľký čin a keď sme k tomu tak blízko, musíme sa tejto šance chopiť a dokázať to! Hráči budú na tento zápas pripravení a veríme, že takisto aj komárňanskí fanúšikovia, ktorých na tento zápas srdečne pozývame!

1.zápas štvrťfinále Slovenského pohára: VKP Bystrina SPU Nitra - VK Spartak UJS Komárno 3:2 (20, 16, -22, -23, 13)

Odveta štvrťfinále Slovenského pohára: VK Spartak UJS Komárno - VKP Bystrina SPU Nitra (18.00 hodina, Športová hala, Komárno)

KEDY POSTÚPIME?

- ak vyhráme 3:0 alebo 3:1
- ak vyhráme 3:2 a vyhráme "zlatý set", ktorý sa bude hrať do 15

KEDY NEPOSTÚPIME?

- ak prehráme akýmkoľvek výsledkom
- ak vyhráme 3:2 a prehráme v "zlatom sete"

Príďte podporiť našich chlapcov, ktorí sa pobijú o postup do semifinále (Final Four) Slovenského pohára! Komárno, do toho!