HORÚCE NOVINKY
Letný tábor 2019!Kadétainkkal a döntőben!Cenu primátora dostal aj Ladislav Ferencz!Pělucha: Nie je vylúčené, že v Komárne zostanem aj dlhší časSkončili sme na skvelom 6.mieste!Šanca na 5.miesto stále žije!Budeme hrať o konečné 5.miesto!Prekonali sme seba samých, PODARILO SA!Na Myjave senzačné víťazstvo!Košice boli nad naše sily!Košice vstúpili do play-off lepšie!Začína play-off, poďme na to!V sobotu začína play-off s Košicami!Vo Zvolene výhra 3:0!Myjava u nás neuhrala ani set!Vybojované víťazstvo proti Trenčínu!Šesťbodový víkend Komárna!Podporte náš klub svojimi 2 % z daneDoma sme podľahli Zvolenu!Z dvojzápasu máme jeden bod!Začína sa nadstavbová časť extraligy mužov!V Prešove tesne, ale s prehrou!Do Final Four Košice, my sa však nemáme za čo hanbiť!

Pred Vianocami sme vyhrali v Ľubovni!

Komárňanských volejbalistov čakal ešte pred Vianocami dlhá cesta do Starej Ľubovne, v ktorej sme však naplnili papierové predpoklady a vyhrali sme 3:0 na sety.

Edymax extraliga mužov - základná časť - 16. kolo - sobota:

VKM STARÁ ĽUBOVŇA - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 0:3 (-17, -25, -24)
Rozhodovali: Malík a Mokrý, 70 divákov.

S. Ľubovňa: Bittner 3, Buvalič 2, Margicin 0, Kandráč 4, Gula 10, Novák 8, liberá T. Senko a Lichvar (Malachovský 8, Haky 0, Kyšeľa 4, Čoma 0). Tréner: J. Senko.
Komárno: Forró 6, Sládeček 1, Habán 3, Hinduliak 11, Rehák 13, Rak 12, libero Pati-Nagy (Sánta 1, Lehotka 0). Tréner: R. Pělucha. 

Ján Senko, tréner Starej Ľubovne: "V tomto predvianočnom období to bol celkom vyrovnaný zápas. Komárno sa dalo zdolať, ale bohužiaľ sme v dôležitých momentoch spravili nevynútené chyby, čo nás stálo celý zápas. Najhoršie bolo, že keď sme sa dostali do medzihry, tak sme ani jednu loptu nepotrestali. Komárnu blahoželám k víťazstvu a dúfam, že v roku 2019 vyhráme aspoň jeden zápas."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Bol to zápas nižšej kvality z jednej aj druhej strany. Z našej určite... Hrali sme zle. V poslednom čase sa trápime, nevieme si prihrať, nahrať, zložiť... Som rád, že sme vyhrali, ale s výkonom som veľmi nespokojný."