HORÚCE NOVINKY
Simon Pati-Nagy: „Vždy môžeš byť ešte lepší!“Zo Svidníka si vezieme jeden set! Prievidza vyhrala v Komárne 3:0!Tesná prehra proti Svidníku!Domáca výhra nad Trenčínom 3:0!Trojsetová prehra v Košiciach!Nad Zvolenom výhra na nulu!Nad Prešovom sme senzačne vyhrali!János Sánta: "Chcem aj naďalej zbierať skúsenosti"Nad Starou Ľubovňou bez problémov 3:0 pre nás!Po dobrom výkone prehra v NitreMatej Kubš: Dúfam, že okradneme o body aj tímy zo slovenskej špičky!Extraliga: V Prievidzi sme uhrali jeden set!Extraliga: V Trenčíne sme vyhrali 3:1!Nábor detí ... staň sa aj Ty členom tímuExtraliga predaj permanentiekKomárňanské prvenstvo na VI. BELATTI UJS CUP-e!Volejbalisti zarezávajú na sústredení!

Prievidza v Komárne poľahky 3:0!

Volejbalisti Komárna privítali v domácom prostredí lídra z Prievidze a ako tak mu dokázali konkurovať len v treťom sete.

Edymax extraliga mužov - základná časť - 13. kolo - sobota:

VK SPARTAK UJS KOMÁRNO - VK PRIEVIDZA 0:3 (-14, -13, -21)
Zápas trval 66 minút, rozhodovali: Schimpl a Sarka, 370 divákov 

Komárno: Sládeček 1, Kubš 10, Hinduliak 4, Rehák 6, Rak 0, Pělucha 3, liberá Pati-Nagy a A. Habán (Slezák 5, Sánta 0). Tréner: R. Pělucha. 
Prievidza: Ludha 10, Jančura 4, Ihnát 10, Mačuha 8, Mlynarčík 14, Javorčík 5, libero Ľ. Nemec (Kudra 2, Pliaseckij 0). Tréner: R. Nemec.

MVP: Filip Mačuha (Prievidza) 

Prievidžania si od začiatku išli rázne za svojim cieľom a keď vyhrávali v prvom sete 6:1, domáci si museli zobrať prvý oddychový čas. Ten však príliš Komárnu nepomohol, hostia hrali sústredene a hlavne presne. V ďalšom priebehu viedli už 13:2 a aj keď domáci znížili kozmeticky na 10:19, líder tabuľky nemal problém uchmatnúť prvý set pomerne ľahko.

Podobný priebeh mal aj druhý set. Domáci držali krok s favoritom do stavu 2:3, neskôr totiž bolo 2:8 a hostia boli opäť na koni. Komárno dokázali len znížiť na 5:11, Prievidza však opäť zvýšila svoje vedenie na 15:5 a aj druhý set sa od tohto momentu len dohrával. Najbližšie k súperovi boli domáci za stavu 11:19, to však na zdramatizovanie druh ho setu nestačilo a poľahky sa Prievidza dostala do vedenia 2:0 na sety.

Komárno po dvoch neúspešných setoch neskladalo zbrane a v tom treťom zabojovalo. Vyhrávalo 5:4 a otvorený priebeh setu držalo aj naďalej. Komárno vyrovnalo na 9:9, no hostia ušli na 12:9, čo sa z hľadiska priebehu tretieho setu ukázalo ako rozhodujúce. Zverenci Richarda Nemca odskočili na 16:10, domáci sa však ešte zmobilizovali. Prehrávali 12:17, ale keď podával Forró, Komárno znížilo na 16:17. Dva úspešné útoky Ihnáta však upravili stav na 19:16 a domáci potom už len doháňali stratu. Tú sa im však zmazať nepodarilo a Prievidza tak bez straty setu uspela zaslúžene a poistila si prvé miesto v tabuľke.

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Dnes nás súper predčil vo všetkých herných činnostiach. Na servise, na príjme, na útoku, súper hral odvážne a neprišli si len zahrať, ale hrali od začiatku naplno, čo sme mali pôvodne v pláne aj my, avšak sme absolútne zlyhali. Až na niekoľko výnimiek to bol náš extrémne najhorší výkon v sezóne."

Richard Nemec, tréner Prievidze: "Gratulujem chalanom, že sa dokázali koncentrovať na takýto zápas a trošku ma Komárno prekvapilo slabšou hrou, ale my sme sa sústredili sami na seba a chlapci vydržali v koncentrácii až do konca. Čo sme si pred zápasom predsavzali, to sme v zápase aj splnili, takže vládne spokojnosť."