HORÚCE NOVINKY
Do play-off ideme z tretieho miesta!V nedeľu hráme o 3.miesto!Vyhrali sme v Prievidzi!U majstra a v telke!Líder z Košíc zdolaný!V sobotu príde líder z Košíc!Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!Pohárová streda proti Nitre!V Trenčíne sme vyhrali poľahky 3:0!Majster z Prievidze padol v Komárne!Prešov uchmatol v Komárne všetky body!Z Košíc si vezieme bod!

V ďalšom tajbrejku uspel Svidník!

To, že Komárno má v "obľube" tajbrejky, je asi v Edymax extralige všeobecne známe. A ak k tomu dodáme, že tohtosezónna bilancia so Sviníkom je 3 zápasy a 3 tajbrejky, tak je jasné, že sme nekorunovaným kráľom päťseťákov.

EDYMAX EXTRALIGA MUŽOV, 3. KOLO NADSTAVBY - SOBOTA

SKUPINA O 1.-4. MIESTO:


TJ SLÁVIA SVIDNÍK - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 3:2 (22, -23, -17, 23, 10)
Rozhodovali: Sluk a Tiňo, 270 divákov.

Svidník: Šellong 3, J. Hriňák 3, Tatarenko 18, Matušovský 13, Pietrzak 28, Fedorenko 19, libero S. Paňko (Marjov 1, Macko 3, Repka 0, R. Vitko 0). Tréner: P. Tholt.
Komárno: M. Kubš 12, Tarabus 11, Zaťko 3, Ogurčák 17, Kašper 3, J. Petráš 2, libero Turis (Rak 28, Forró 3). Tréner: R. Pělucha.

MVP: Lukasz Pietrzak (Svidník)

Peter Tholt, tréner Svidníka: "Myslím, že už sme potrebovali takýto zápas, v ktorom sme ukázali, že aj keď prehrávame, dokážeme zápas obrátiť a dotiahnuť ho do víťazného konca. Ja si toto veľmi na chlapcoch vážim a gratulujem im k víťazstvu. Súper dobre prihrával naše podanie, čo prispelo ku kvalite zápasu, ale druhý set si takto pustiť určite nemôžme dovoliť."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Gratulujem domácim, bol to veľmi bojovný zápas. Chyby sme videli na jednej, aj druhej strane. Domáci ale v tajbrejku hrali lepšie ako my. Takže gratulujem a tešíme sa na play-off."