HORÚCE NOVINKY
Letný tábor 2019!Kadétainkkal a döntőben!Cenu primátora dostal aj Ladislav Ferencz!Pělucha: Nie je vylúčené, že v Komárne zostanem aj dlhší časSkončili sme na skvelom 6.mieste!Šanca na 5.miesto stále žije!Budeme hrať o konečné 5.miesto!Prekonali sme seba samých, PODARILO SA!Na Myjave senzačné víťazstvo!Košice boli nad naše sily!Košice vstúpili do play-off lepšie!Začína play-off, poďme na to!V sobotu začína play-off s Košicami!Vo Zvolene výhra 3:0!Myjava u nás neuhrala ani set!Vybojované víťazstvo proti Trenčínu!Šesťbodový víkend Komárna!Podporte náš klub svojimi 2 % z daneDoma sme podľahli Zvolenu!Z dvojzápasu máme jeden bod!Začína sa nadstavbová časť extraligy mužov!V Prešove tesne, ale s prehrou!Do Final Four Košice, my sa však nemáme za čo hanbiť!

V Košiciach sme neuspeli!

Aj napriek tomu, že sme v prvom sete dlho vyhrávali, Košice zvládli koncovku lepšie a v ďalších dvoch setoch už boli lepším tímom, čím sme na východe Slovenska neuspeli.

Edymax extraliga mužov, 11. kolo - streda:

VK KDS ŠPORT KOŠICE - VK SPARTAK KOMÁRNO 3:0 (23, 12, 16)
Rozhodovali: Tiňo a Sluk, 107 divákov.

Košice: Rossard 1, Jakubov 16, Kríž 3, Lamanec 15, M. Sopko ml. 14, Bališin 2, libero Kryš (Pizur 3, Smolej 0, Kasperkevič 0, Labik 4). Tréner: R. Vlkolinský.
Komárno: Forró 3, Sládeček 3, Kubš 8, Hinduliak 4, Rehák 10, Rak 6, libero Pati-Nagy (Ferencz 0, Pělucha 1). Tréner: R. Pělucha.

MVP: Marcin Kryś (Košice)

Richard Vlkolinský, tréner Košíc: "Našťastie sme sa včas v prvom sete prebudili a zvládli sme koncovku.  Ďalšie dva sety sme mali pod kontrolou."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Prvý set sme zaskočili domácich, hrali sme pekne, tak ako si to predstavujem. Avšak potom domáci postupne otáčali hru, zlepšovali sa a zaslúžene vyhrali koncovku. Druhý set, ten bol v réžii domácich  jednoznačne tam sme nemali nárok. Tretí set to bolo chvíľkami vyrovnané,  ako som spomínal, niektoré výmeny boli pekné avšak sme mali problém s otáčaním lôpt po príjme, stratili sme tri - štyri body a už sme sa nevedeli dotiahnuť. Gratulujem domácim a zaslúžene vyhrali."