HORÚCE NOVINKY
Vybojované víťazstvo proti Trenčínu!Šesťbodový víkend Komárna!Podporte náš klub svojimi 2 % z daneDoma sme podľahli Zvolenu!Z dvojzápasu máme jeden bod!Začína sa nadstavbová časť extraligy mužov!V Prešove tesne, ale s prehrou!Do Final Four Košice, my sa však nemáme za čo hanbiť!Myjava zdolaná na nulu!Predstavujeme TJ Spartak Myjava!MOK - regionálne majstrovstvá vo volejbalePredvianočná výhra v Starej Ľubovni!Nitra zvíťazila v Komárne!Simon Pati-Nagy: „Vždy môžeš byť ešte lepší!“Zo Svidníka si vezieme jeden set! Prievidza vyhrala v Komárne 3:0!Tesná prehra proti Svidníku!Domáca výhra nad Trenčínom 3:0!Trojsetová prehra v Košiciach!Nad Zvolenom výhra na nulu!Nad Prešovom sme senzačne vyhrali!János Sánta: "Chcem aj naďalej zbierať skúsenosti"Nad Starou Ľubovňou bez problémov 3:0 pre nás!

V Košiciach sme neuspeli!

Aj napriek tomu, že sme v prvom sete dlho vyhrávali, Košice zvládli koncovku lepšie a v ďalších dvoch setoch už boli lepším tímom, čím sme na východe Slovenska neuspeli.

Edymax extraliga mužov, 11. kolo - streda:

VK KDS ŠPORT KOŠICE - VK SPARTAK KOMÁRNO 3:0 (23, 12, 16)
Rozhodovali: Tiňo a Sluk, 107 divákov.

Košice: Rossard 1, Jakubov 16, Kríž 3, Lamanec 15, M. Sopko ml. 14, Bališin 2, libero Kryš (Pizur 3, Smolej 0, Kasperkevič 0, Labik 4). Tréner: R. Vlkolinský.
Komárno: Forró 3, Sládeček 3, Kubš 8, Hinduliak 4, Rehák 10, Rak 6, libero Pati-Nagy (Ferencz 0, Pělucha 1). Tréner: R. Pělucha.

MVP: Marcin Kryś (Košice)

Richard Vlkolinský, tréner Košíc: "Našťastie sme sa včas v prvom sete prebudili a zvládli sme koncovku.  Ďalšie dva sety sme mali pod kontrolou."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Prvý set sme zaskočili domácich, hrali sme pekne, tak ako si to predstavujem. Avšak potom domáci postupne otáčali hru, zlepšovali sa a zaslúžene vyhrali koncovku. Druhý set, ten bol v réžii domácich  jednoznačne tam sme nemali nárok. Tretí set to bolo chvíľkami vyrovnané,  ako som spomínal, niektoré výmeny boli pekné avšak sme mali problém s otáčaním lôpt po príjme, stratili sme tri - štyri body a už sme sa nevedeli dotiahnuť. Gratulujem domácim a zaslúžene vyhrali."