HORÚCE NOVINKY
Extraliga je predčasne ukončená!Koronavírus zasiahol aj do extraligy!Postupujeme do semifinále!V play-off vedieme 1:0!V sobotu začína play-off!Do play-off ideme z tretieho miesta!V nedeľu hráme o 3.miesto!Vyhrali sme v Prievidzi!U majstra a v telke!Líder z Košíc zdolaný!V sobotu príde líder z Košíc!Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!

V nedeľu hráme o 3.miesto pred play-off!

Po kvalitných výkonoch našich volejbalistov nás v nedeľu čaká posledná etapa druhej fázy súťaže proti Svidníku.

Volejbalisti VK Spartak UJS Komárno predvádzajú najmä v druhej polovici extraligovej súťaže nadmieru kvalitné výkony. Tie ich dostali nielen do prvej štvorky po základnej časti, ale po vyrovnanej nadstavbovej časti o 1. až 4.mietso sa dostali pred posledných kolom tejto fázy súťaže do situácie, že v prípade víťazstva sa dostaneme na 3.miesto! Hráme o tretie miesto priamo s našim rivalom VK Slávia Svidník. Ten sa nachádza na 3.mieste, naše družstvo je na 4.mieste, avšak v prípade akéhokoľvek komárňanského víťazstva ho predbehneme a do play-off tak budeme vstupovať z tretej pozície.

Treba tiež dodať, že hoci máme bodov viac, v tabuľky sa v prvom rade berie do úvahy počet víťazstiev, až potom počet bodov. A aj keď môžeme mať dokonca aj viac bodov ako druhá Prievidza, v počte víťazstiev za nimi zaostávame, preto si môžeme vybojovať najlepšie tretiu pozíciu.

A že pôjde skutočne o priamy súboj o 3.miesto po nadstavbovej súťaži Edymax extraligy, môžeme s istotou povedať, že to bude hráčsky i divácky veľmi atraktívny zápas, ktorý si určite nenechajte ujsť!

Zápas proti VK Slávia Svidník priamo o 3.miesto hráme v komárňanskej športovej hale v nedeľu so začiatkom o 17.00 hodine, príďte aj trošku skôr, aby sa vám ušlo vaše obľúbené miesto :-)

Tešíme sa na vás a veríme, že po zápase budeme radostne oslavovať triumf a úspešné zakončenie druhej časti súťaže a s plným elánom sa pustíme do vyraďovačky menom play-off!

Komárno, do toho!

Foto: TASR