HORÚCE NOVINKY
Extraliga je predčasne ukončená!Koronavírus zasiahol aj do extraligy!Postupujeme do semifinále!V play-off vedieme 1:0!V sobotu začína play-off!Do play-off ideme z tretieho miesta!V nedeľu hráme o 3.miesto!Vyhrali sme v Prievidzi!U majstra a v telke!Líder z Košíc zdolaný!V sobotu príde líder z Košíc!Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!

V sobotu príde líder z Košíc, určite príďte!

Prvý februárový deň čaká našich volejbalistov ťažký zápas proti Košiciam.

Komárňanskí volejbalisti sa predstavia v prvý februárový deň na domácej palubovke. Ich súperom nebude nikto iný ako líder Edymax extraligy VK KDS Šport Košice. V nadstavbovej skupine o 1. až 4.miesto pôjde už o 4.kolo, teda začínajú odvety druhej časti najvyššej mužskej súťaže.

Košice majú túto sezónu vynikajúcu fazónu, o čom svedčí aj ich umiestnenie na čele tabuľky po základnej časti extraligy a svoje kvalitné výkony potvrdzujú aj v nadstavbovej skupine o najvyššie priečky. VK KDS Šport Košice je momentálne aj naďalej prvý a teda líder Edymax extraligy so 44 bodmi, preto pôjde o nesmierne náročný duel. Komárno sa nachádza na 4.mieste so 37 bodmi, preto je stále o čo bojovať. S najväčšou pravdepodobnosťou to bude boj o konečné 3.miesto pred play-off, čo by bolo pre našich chlapcov vynikajúce. 

Na to, aby sme potvrdili aj my našu formu, keď sme zahviezdili najmä osemzápasovou víťaznou šnúrou, vďaka ktorej sme sa dostali po základnej časti do prvej štvorky, bude treba podporiť našich volejbalistov maximálne, ako sa len dá. Už teraz je isté, že pôjde o nadmieru kvalitný duel štvrtého s prvým, kde nikto nikomu nič nedaruje! Naši chlapci sa na zápas veľmi tešia a chcú ukázať, že s nimi v každom dueli treba počítať! Aj týmto vás všetkých srdečne pozývajú na sobotné stretnutie, kde urobia všetko pre to, aby komárňanský divák bol počas a aj po súboji spokojný. Milovníci športu, Komárna a volejbalu majú dvere do komárňanskej športovej haly otvorené, určite ich čaká mimoriadny zážitok!

Zápas sa začína v sobotu 1.februára 2020 o 18.00 hodine a určite sa bude na čo pozerať! Príďte aj vy a pomôžme VK Spartak UJS Komárno zabojovať o úspešný výsledok!

Komárno, do toho!