HORÚCE NOVINKY
Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!Pohárová streda proti Nitre!V Trenčíne sme vyhrali poľahky 3:0!Majster z Prievidze padol v Komárne!Prešov uchmatol v Komárne všetky body!Z Košíc si vezieme bod!Juro Rak: "Spokojný by som bol s medailou!"Zvolen sme dali na 3:0!V Nitre sme nepochodili!Tesná pohárová prehra v Nitre! Juraj Zaťko: Rád by som si zahral o medaily!Dnes v Nitre o Slovenský pohár!

V sobotu príde Trenčín, očakávame školy aj obce!

Volejbalový klub VK Spartak UJS Komárno sa predstaví už túto sobotu v domácom prostredí, kedy privíta ŠŠ volejbal Trenčín!

A že to nebude hocijaký zápas, je jasné už z nadpisu! Komárňanský volejbalový klub sa rozhodol, že na tento duel pozve všetky základné školy regiónu, kde budú mať žiaci týchto škôl vstupné zadarmo a ak prídu so svojimi rodičmi, rodičia budú mať zľavnené polovičné vstupné! To isté platí aj pre obce a mestá okresu Komárno a priľahlého regiónu. Deti budú mať vstupné zdarma a ich rodičia zaplatia len polovicu, teda 1,50 €. Je to ojedinelý projekt, ktorým chce náš klub prilákať do komárňanskej športovej haly čo najviac fanúšikov tohto krásneho športu. Zároveň budú mať zážitok nevídaných rozmerov, keďže pôjde o stretnutie najvyššej slovenskej extraligovej súťaže, kde Komárno poskladalo solídny tím, kde funguje chémia na ihrisku aj mimo neho. Do Komárna prišli hráči, ktorí už majú niečo za sebou v európskom meradle a naši domáci komárňanskí odchovanci sa preto budú mať na palubovke i tréningoch od koho učiť. Preto nevynenachje túto jedinečnú množnosť a zažite atmosféru hodnú Komárna, extraligy, volejbalu a domácich divákov! Všetci ste srdčene vítaní a privíta vás aj náš maskot KENGU a pre detičky bude prichystané aj malé sladké prekvapenie!

NÁŠ SOBOTNÝ SÚPER - Centrum olympijskej prípravy SVF (COP) je strediskom zriadeným Slovenskou volejbalovou federáciou (SVF), ktorého hlavným garantom je Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR. Projekt centralizovanej prípravy mládežníckych reprezentačných tímov vo volejbale realizovaný SVF pri Športovom gymnáziu v Trenčíne (chlapci) je v činnosti už od r. 1996. SVF pri COP založila volejbalový klub COP Volley, ktorý zabezpečuje komplexnú športovú prípravu vrátane tréningového a súťažného procesu pre talentovaných hráčov. 
Hlavnými cieľmi nášho sobotného súpera je teda najmä výchova a športová príprava reprezentantov Slovenska a ich kvalitná príprava na vrcholové medzinárodné mládežnícke podujatia, akými sú Majstrovstvá Európy alebo Majstrovstvá sveta. 

Určite preto príďte a zažite extraligový volejbal na vlastnej koži! Prineste so sebou deti, známych a všetkých, ktorí majú radi šport a dychtia po spoločenskom i kultúrnom zážitku!


Zápas začína v sobotu 5.októbra 2019 o 18.00 hodine v komárňanskej športovej hale, privítame ŠŠ volejbal (COP) Trenčín!

 

Komárno, do toho!