HORÚCE NOVINKY
Extraliga je predčasne ukončená!Koronavírus zasiahol aj do extraligy!Postupujeme do semifinále!V play-off vedieme 1:0!V sobotu začína play-off!Do play-off ideme z tretieho miesta!V nedeľu hráme o 3.miesto!Vyhrali sme v Prievidzi!U majstra a v telke!Líder z Košíc zdolaný!V sobotu príde líder z Košíc!Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!

V sobotu začína play-off!

Už túto sobotu začína najočakávanejšia časť Edymax extraligy mužov, vyraďovacia časť, čiže play-off! Štvrťfinále hráme proti Prešovu!

Už túto sobotu začne tretia časť Edymax extraligovej sezóny 2019/2020 a nebudeme si klamať, zároveň je aj tá najočakávanejšia. Stretnú sa tu družstvá, ktoré od začiatku októbra minulého roka hrali o čo najlepšie postavenie pred play-off, najprv v základnej časti a následnej aj v nadstavbe, ktorá bola rozdelená do dvoch skupín. 

VK Spartak UJS Komárno napokon vsúpi do štvrťfinále play-off pre túto sezónu z perfektného tretieho miesta, ktoré sme si vybojovali v poslednom kole na domácej palubovke, kde sme predstihli práve nášho posledného súpera zo Svidníka. A postavíme sa proti naozaj známej značke - VK MIRAD PU Prešov! Súpera netreba zvlášť predstavovať, stačí dodať, že minulú sezónu skončili na 5.mieste, rok predtým na štvrtom mieste, v sezóne 2016/2017 získali bronzové medaily a v roku 2016 prehrali až v dramatickom extraligovom finále. A to najjagavejšie ešte len teraz - Prešov bol majster Slovenska v sezóne 2014/2015 a takisto dvojnásobný víťaz Slovenského pohára v dvoch rokoch po sebe (2016, 2017). Nebude nás preto čakať nič jednoduché, ide o zdatného a skúseného súpera, proti ktorému sa nehrá nikdy ľahko. Napokon, mohli sme sa o tom presvedčiť aj v základnej časti. 

Táto sezóna je najvyrovnanejšia za posledné roky, prakticky prvých sedem tímov môže vážne prehovoriť do konečného poradia. Všetky mužstvá sú ambiciózne a neradno niekoho podceňovať, čo ale zaiste nikto nerobí. Edymax extraliga finišuje a rozhodujúca fáza tejto sezóny začína! Naši chlapci si vybojovali vynikajúce tretie miesto, ktoré teraz potrebujeme v štvrťfinále potvrdiť. Tu sa to vždy láme a bude sa rozhodovať o úspechu či neúspechu. Veríme, že hoci sa hrá v štvrťfinále play-off len na dva víťazné zápasy, komárňanskí chalani sa zmobilizujú a potvrdia nielen postavenie v tabuľke, ale aj formu a hernú kvalitu, ktorá je momentálne na najvyšších úrovniach v extralige! Budeme vám držať palce a na oplátku hráči Komárna očakávajú podporu nielen na diaľku, ale aj osobným príspevkom vašej účasti na minimálne domácich zápasoch. Ideme na to, vidíme sa v sobotu o 18.00 hodine, kedy privítame VK MIRAD PU Prešov! Komárno, do toho!

ŠTVRŤFINÁLOVÉ DVOJICE PLAY-OFF EDYMAX EXTRALIGY:

VK Prievidza – MVK Zvolen
VK KDS Šport Košice – VKP Bystrina SPU Nitra
VK Spartak UJS Komárno – VK MIRAD PU Prešov
TJ Slávia Svidník – VO TJ Spartak Myjava

Štvrťfinále play-off sa hrá na dva víťazné zápasy a program našich stretnutí je nasledovný:

1.zápas: VK Spartak UJS Komárno - VK MIRAD PU Prešov (sobota 29.feburára 2020 o 18.00 hodine)

2.zápas: VK MIRAD PU Prešov - VK Spartak UJS Komárno (streda 4.marca 2020 o 19.00 hodine)

Prípadný 3.zápas: VK Spartak UJS Komárno - VK MIRAD PU Prešov (nedeľa 8.marca 2020 o 17.00 hodine)