HORÚCE NOVINKY
Do play-off ideme z tretieho miesta!V nedeľu hráme o 3.miesto!Vyhrali sme v Prievidzi!U majstra a v telke!Líder z Košíc zdolaný!V sobotu príde líder z Košíc!Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!Pohárová streda proti Nitre!V Trenčíne sme vyhrali poľahky 3:0!Majster z Prievidze padol v Komárne!Prešov uchmatol v Komárne všetky body!Z Košíc si vezieme bod!

V Trenčíne sme vyhrali 3:0!

Komárno cestovalo do Trenčína s jasným cieľom vyhrať a napokon sa nám to proti húževnatým mladíkom aj poradilo. Zvíťazili sme v pomere 3:0 a bodovo sme sa priblížili k popredným priečkam Edymax extraligy!

Edymax extraliga mužov - základná časť - 11. kolo - sobota:

ŠŠ VOLEJBAL TRENČÍN - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 0:3 (-16, -20, -22)
Rozhodovali: Yurlov a Andrejčák, 30 divákov.

Trenčín: V. Čizmazia 2, Š. Rzyman 6, Baslar 0, Vančo 18, Gergely 3, Billich 3, libero Ružbaský (Urán 0, V. Rzyman 0, Fejt 6, Petruf 3, Capalaj 0). Tréner: P. Kalný.
Komárno: Rak 8, Tarabus 5, Zaťko 3, Ogurčák 12, Kašper 9, J. Petráš 13, libero Turis. Tréner: R. Pělucha.

MVP: František Ogurčák (Komárno)

Prvé víťazstvo vonku v sezóne zaznamenalo Komárno, ktoré uspelo na pôde posledného Trenčína v troch setoch. Mladíci zo športového gymnázia zaznamenali desiatu prehru a stále sú bez bodu. Komárno ťahali v útoku bývalí hráči Trenčína Jakub Petráš (13 bodov) a František Ogurčák (13). Skúsený smečiar, ktorý sa do slovenskej extraligy vrátil po dlhoročnom pôsobení v Taliansku, bol najužitočnejším hráčom zápasu (MVP). Za domácich bodoval najviac univerzál Adrián Vančo (18 bodov - 3 esá).

Peter Kalný, tréner Trenčína: "Zaslúžené víťazstvo hostí, ktorí hrali s veľkou energiou a bez striedania, čo je pre nás trošku taká pocta. My keď sa nejakým spôsobom dotiahneme na súpera, tak príde pasáž 0:4 alebo 0:5, ktorá takéto zápasy samozrejme rozhodne."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Som rád, že sme vyhrali. Prvé dva sety boli z našej strany fajn, ten tretí nás mladíci trošku potrápili. Mohlo to byť trochu aj lepšie."