HORÚCE NOVINKY
Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!Pohárová streda proti Nitre!V Trenčíne sme vyhrali poľahky 3:0!Majster z Prievidze padol v Komárne!Prešov uchmatol v Komárne všetky body!Z Košíc si vezieme bod!Juro Rak: "Spokojný by som bol s medailou!"Zvolen sme dali na 3:0!V Nitre sme nepochodili!Tesná pohárová prehra v Nitre! Juraj Zaťko: Rád by som si zahral o medaily!Dnes v Nitre o Slovenský pohár!V TV zápase sa tesne tešila Myjava!Zo Svidníka s bodom!Nad Trenčínom výhra 3:0!V sobotu na Trenčín, očakávame školy aj obce!U majstra v Prievidzi tesne...Poradili sme si so slovenskou dvadsiatkou!Na slovíčko... s Petrom "Citrón" Kašperom!Na slovíčko...s Ferim Ogurčákom!

V Trenčíne sme vyhrali 3:0!

Komárno cestovalo do Trenčína s jasným cieľom vyhrať a napokon sa nám to proti húževnatým mladíkom aj poradilo. Zvíťazili sme v pomere 3:0 a bodovo sme sa priblížili k popredným priečkam Edymax extraligy!

Edymax extraliga mužov - základná časť - 11. kolo - sobota:

ŠŠ VOLEJBAL TRENČÍN - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 0:3 (-16, -20, -22)
Rozhodovali: Yurlov a Andrejčák, 30 divákov.

Trenčín: V. Čizmazia 2, Š. Rzyman 6, Baslar 0, Vančo 18, Gergely 3, Billich 3, libero Ružbaský (Urán 0, V. Rzyman 0, Fejt 6, Petruf 3, Capalaj 0). Tréner: P. Kalný.
Komárno: Rak 8, Tarabus 5, Zaťko 3, Ogurčák 12, Kašper 9, J. Petráš 13, libero Turis. Tréner: R. Pělucha.

MVP: František Ogurčák (Komárno)

Prvé víťazstvo vonku v sezóne zaznamenalo Komárno, ktoré uspelo na pôde posledného Trenčína v troch setoch. Mladíci zo športového gymnázia zaznamenali desiatu prehru a stále sú bez bodu. Komárno ťahali v útoku bývalí hráči Trenčína Jakub Petráš (13 bodov) a František Ogurčák (13). Skúsený smečiar, ktorý sa do slovenskej extraligy vrátil po dlhoročnom pôsobení v Taliansku, bol najužitočnejším hráčom zápasu (MVP). Za domácich bodoval najviac univerzál Adrián Vančo (18 bodov - 3 esá).

Peter Kalný, tréner Trenčína: "Zaslúžené víťazstvo hostí, ktorí hrali s veľkou energiou a bez striedania, čo je pre nás trošku taká pocta. My keď sa nejakým spôsobom dotiahneme na súpera, tak príde pasáž 0:4 alebo 0:5, ktorá takéto zápasy samozrejme rozhodne."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Som rád, že sme vyhrali. Prvé dva sety boli z našej strany fajn, ten tretí nás mladíci trošku potrápili. Mohlo to byť trochu aj lepšie."