HORÚCE NOVINKY
Nad Prešovom sme senzačne vyhrali!János Sánta: "Chcem aj naďalej zbierať skúsenosti"Nad Starou Ľubovňou bez problémov 3:0 pre nás!Po dobrom výkone prehra v NitreMatej Kubš: Dúfam, že okradneme o body aj tímy zo slovenskej špičky!Extraliga: V Prievidzi sme uhrali jeden set!Extraliga: V Trenčíne sme vyhrali 3:1!Nábor detí ... staň sa aj Ty členom tímuExtraliga predaj permanentiekKomárňanské prvenstvo na VI. BELATTI UJS CUP-e!Volejbalisti zarezávajú na sústredení!

Víťazstvo za tri body v Trenčíne

Naši chlapci si zaknihovali veľmi cenné víťazstvo z palubovky COP Trenčín v pomere 3:1.

Edymax extraliga mužov - 3. kolo:
COP Trenčín - VK Spartak UJS Komárno 1:3 (22, -21, -22, -17)
Rozhodovali: Gerboc a Heitlinger, 30 divákov.
Trenčín: Goč 2, Hrtus 9, Kyjanica 11, Vančo 14, Remenár 4, Jendrejčák 8, liberá Kurej a Ružbaský (V. Rzyman 0, Ondruš 7). Tréner: P. Kalný.
Komárno: Slezák 8, Sládeček 6, Kubš 11, Hinduliak 9, Rehák 18, M. Habán 5, libero A. Habán (Rak 4). Tréner: R. Pělucha.

MVP: Matej Kubš (Komárno)

Peter Kalný, tréner Trenčína: "Prehrali sme na servise, na prihrávke a na počte chýb. Čo ma najviac mrzí je, že náš výkon mal klesajúcu tendenciu."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Domáci nastúpili s vervou a s odhodlaním potrápiť. Musím ich pochváliť, hrali dobre až na isté momenty, no moje družstvo mohlo hrať aj lepšie. V istých pasážach domáci zatlačili a my sme si nevedeli s niektorými vecami poradiť. Našťastie pre nás, dopadlo to dobre a verím, že Trenčín potrápi ešte viaceré družstvá."