HORÚCE NOVINKY
Šanca na 5.miesto stále žije!Budeme hrať o konečné 5.miesto!Prekonali sme seba samých, PODARILO SA!Na Myjave senzačné víťazstvo!Košice boli nad naše sily!Košice vstúpili do play-off lepšie!Začína play-off, poďme na to!V sobotu začína play-off s Košicami!Vo Zvolene výhra 3:0!Myjava u nás neuhrala ani set!Vybojované víťazstvo proti Trenčínu!Šesťbodový víkend Komárna!Podporte náš klub svojimi 2 % z daneDoma sme podľahli Zvolenu!Z dvojzápasu máme jeden bod!Začína sa nadstavbová časť extraligy mužov!V Prešove tesne, ale s prehrou!Do Final Four Košice, my sa však nemáme za čo hanbiť!Myjava zdolaná na nulu!Predstavujeme TJ Spartak Myjava!MOK - regionálne majstrovstvá vo volejbalePredvianočná výhra v Starej Ľubovni!Nitra zvíťazila v Komárne!

Víťazstvo za tri body v Trenčíne

Naši chlapci si zaknihovali veľmi cenné víťazstvo z palubovky COP Trenčín v pomere 3:1.

Edymax extraliga mužov - 3. kolo:
COP Trenčín - VK Spartak UJS Komárno 1:3 (22, -21, -22, -17)
Rozhodovali: Gerboc a Heitlinger, 30 divákov.
Trenčín: Goč 2, Hrtus 9, Kyjanica 11, Vančo 14, Remenár 4, Jendrejčák 8, liberá Kurej a Ružbaský (V. Rzyman 0, Ondruš 7). Tréner: P. Kalný.
Komárno: Slezák 8, Sládeček 6, Kubš 11, Hinduliak 9, Rehák 18, M. Habán 5, libero A. Habán (Rak 4). Tréner: R. Pělucha.

MVP: Matej Kubš (Komárno)

Peter Kalný, tréner Trenčína: "Prehrali sme na servise, na prihrávke a na počte chýb. Čo ma najviac mrzí je, že náš výkon mal klesajúcu tendenciu."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Domáci nastúpili s vervou a s odhodlaním potrápiť. Musím ich pochváliť, hrali dobre až na isté momenty, no moje družstvo mohlo hrať aj lepšie. V istých pasážach domáci zatlačili a my sme si nevedeli s niektorými vecami poradiť. Našťastie pre nás, dopadlo to dobre a verím, že Trenčín potrápi ešte viaceré družstvá."