HORÚCE NOVINKY
Letný tábor 2019!Kadétainkkal a döntőben!Cenu primátora dostal aj Ladislav Ferencz!Pělucha: Nie je vylúčené, že v Komárne zostanem aj dlhší časSkončili sme na skvelom 6.mieste!Šanca na 5.miesto stále žije!Budeme hrať o konečné 5.miesto!Prekonali sme seba samých, PODARILO SA!Na Myjave senzačné víťazstvo!Košice boli nad naše sily!Košice vstúpili do play-off lepšie!Začína play-off, poďme na to!V sobotu začína play-off s Košicami!Vo Zvolene výhra 3:0!Myjava u nás neuhrala ani set!Vybojované víťazstvo proti Trenčínu!Šesťbodový víkend Komárna!Podporte náš klub svojimi 2 % z daneDoma sme podľahli Zvolenu!Z dvojzápasu máme jeden bod!Začína sa nadstavbová časť extraligy mužov!V Prešove tesne, ale s prehrou!Do Final Four Košice, my sa však nemáme za čo hanbiť!

Vo Svidníku sme uhrali set!

Naši volejbalisti merali ďalekú cestu do Svidníka, kde sa nám podarilo kvalitnému súperovi z čela tabuľky uchmatnúť aspoň set.

Edymax extraliga mužov - základná časť - 14. kolo - sobota:

TJ SLÁVIA SVIDNÍK - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 3:1 (20, 17, -22, 10)
Zápas trval 84 minút, rozhodovali: Porvazník a Tiňo, 186 divákov 

Svidník: Matušovský 1, J. Hriňák 11, Ščerba 18, Majcher 10, Pietrzak 13, Ciupa 17, liberá Kalužný a Paňko (D. Mészáros 4, Šellong 1, R. Vitko 0). Tréner: P. Tholt. 
Komárno: Sládeček 3, Kubš 11, R. Pělucha 5, Rehák 12, Rak 6, Hinduliak 6, libero Pati-Nagy (M. Habán 1, Sánta 0). Tréner: R. Pělucha. 

MVP: Michal Ščerba (Svidník) 

Peter Tholt, tréner Svidníka: "My sme dnes veľmi dobre bránili, a to bol základ nášho úspechu. Myslím si, že sa trošku zlepšujeme a naša forma ide hore, takže verím, že to proti Prievidzi bude dobrý zápas."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Domáci boli dobrí, my sme sa v prvom sete hľadali. Domáci tlačili na servise aj na útoku. Tretí set sme vybojovali a štvrtý sme pustili, čo je škoda, no nebol to najhorší zápas."