HORÚCE NOVINKY
V Prešove tesne, ale s prehrou!Do Final Four Košice, my sa však nemáme za čo hanbiť!Myjava zdolaná na nulu!Predstavujeme TJ Spartak Myjava!MOK - regionálne majstrovstvá vo volejbalePredvianočná výhra v Starej Ľubovni!Nitra zvíťazila v Komárne!Simon Pati-Nagy: „Vždy môžeš byť ešte lepší!“Zo Svidníka si vezieme jeden set! Prievidza vyhrala v Komárne 3:0!Tesná prehra proti Svidníku!Domáca výhra nad Trenčínom 3:0!Trojsetová prehra v Košiciach!Nad Zvolenom výhra na nulu!Nad Prešovom sme senzačne vyhrali!János Sánta: "Chcem aj naďalej zbierať skúsenosti"Nad Starou Ľubovňou bez problémov 3:0 pre nás!Po dobrom výkone prehra v NitreMatej Kubš: Dúfam, že okradneme o body aj tímy zo slovenskej špičky!Extraliga: V Prievidzi sme uhrali jeden set!Extraliga: V Trenčíne sme vyhrali 3:1!Nábor detí ... staň sa aj Ty členom tímuExtraliga predaj permanentiek

Vo Svidníku sme uhrali set!

Naši volejbalisti merali ďalekú cestu do Svidníka, kde sa nám podarilo kvalitnému súperovi z čela tabuľky uchmatnúť aspoň set.

Edymax extraliga mužov - základná časť - 14. kolo - sobota:

TJ SLÁVIA SVIDNÍK - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 3:1 (20, 17, -22, 10)
Zápas trval 84 minút, rozhodovali: Porvazník a Tiňo, 186 divákov

Svidník: Matušovský 1, J. Hriňák 11, Ščerba 18, Majcher 10, Pietrzak 13, Ciupa 17, liberá Kalužný a Paňko (D. Mészáros 4, Šellong 1, R. Vitko 0). Tréner: P. Tholt.
Komárno: Sládeček 3, Kubš 11, R. Pělucha 5, Rehák 12, Rak 6, Hinduliak 6, libero Pati-Nagy (M. Habán 1, Sánta 0). Tréner: R. Pělucha.

MVP: Michal Ščerba (Svidník)

Peter Tholt, tréner Svidníka: "My sme dnes veľmi dobre bránili, a to bol základ nášho úspechu. Myslím si, že sa trošku zlepšujeme a naša forma ide hore, takže verím, že to proti Prievidzi bude dobrý zápas."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Domáci boli dobrí, my sme sa v prvom sete hľadali. Domáci tlačili na servise aj na útoku. Tretí set sme vybojovali a štvrtý sme pustili, čo je škoda, no nebol to najhorší zápas."