HORÚCE NOVINKY
V TV zápase sa tesne tešila Myjava!Zo Svidníka s bodom!Nad Trenčínom výhra 3:0!V sobotu na Trenčín, očakávame školy aj obce!U majstra v Prievidzi tesne...Poradili sme si so slovenskou dvadsiatkou!Na slovíčko... s Petrom "Citrón" Kašperom!Na slovíčko...s Ferim Ogurčákom!Letný tábor 2019!Kadétainkkal a döntőben!Cenu primátora dostal aj Ladislav Ferencz!Pělucha: Nie je vylúčené, že v Komárne zostanem aj dlhší časSkončili sme na skvelom 6.mieste!Šanca na 5.miesto stále žije!Budeme hrať o konečné 5.miesto!Prekonali sme seba samých, PODARILO SA!Na Myjave senzačné víťazstvo!Košice boli nad naše sily!Košice vstúpili do play-off lepšie!Začína play-off, poďme na to!V sobotu začína play-off s Košicami!Vo Zvolene výhra 3:0!Myjava u nás neuhrala ani set!

Volejbalový klub VK Spartak UJS Komárno organizuje letný tábor!

Klub vyjadruje veľké potešenie, že vyhlasuje prvý denný tábor, ktorý sa uskutoční od 29.júla do 2.augusta v mestskej športovej hale v Komárne. Srdečne očakávame všetky deti vo veku od 8 do 13 rokov bez ohľadu na to, či majú volejbalovú alebo inú športovú minulosť. Pre deti by sme radi zabezpečili v lete, v kľudnom období, možnosť aktívneho oddychu a relaxu popri tíme, ktorého bude členom, pričom budú mať detičky príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších kolektívnych športov na svete. Tréneri sa budú počas tohto týždenného tábora zaoberať každý deň zlepšovaním koordinácie a kondície, lotpovými hrami, avšak detičkami sa budú zaoberať aj popri iných športových hrách. Okrem toho je tu možnosť opaľovania a kúpania, ale v jeden deň je tu možnosť navštíviť ak zoologickú záhradu. Cena tábora je 75 €, ktorá zahŕňa obed, desiatu, občerstvenie a jedno jedinečné volejbalové tričko.
Možnosť platby: prevodom (meno: VK Spartak UJS Komárno), číslo účtu: SK20 0900 0000 0050 5695 3508

Prihlasovacie formuláre prosím pošlite na e-mailovú adresu kinga.baloghova@gmail.com.
Platba osobne / osobné odovzdanie prihlasovacieho formulára je možné vykonať v nasledovných termínoch a miestach: 27.júna od 17.00 – do 18.00 hodiny, alebo 28.júna 17:00 – 18:00 – Mestská športová hala Komárno, kancelária VK Spartak UJS Komárno.


Prihlásenie je možné do: 30.júna (prihlásenie je platné vtedy, keď sa uskutočnila platba a takisto bol odovzdaný prihlasovací hárok)