HORÚCE NOVINKY
Letný tábor 2019!Kadétainkkal a döntőben!Cenu primátora dostal aj Ladislav Ferencz!Pělucha: Nie je vylúčené, že v Komárne zostanem aj dlhší časSkončili sme na skvelom 6.mieste!Šanca na 5.miesto stále žije!Budeme hrať o konečné 5.miesto!Prekonali sme seba samých, PODARILO SA!Na Myjave senzačné víťazstvo!Košice boli nad naše sily!Košice vstúpili do play-off lepšie!Začína play-off, poďme na to!V sobotu začína play-off s Košicami!Vo Zvolene výhra 3:0!Myjava u nás neuhrala ani set!Vybojované víťazstvo proti Trenčínu!Šesťbodový víkend Komárna!Podporte náš klub svojimi 2 % z daneDoma sme podľahli Zvolenu!Z dvojzápasu máme jeden bod!Začína sa nadstavbová časť extraligy mužov!V Prešove tesne, ale s prehrou!Do Final Four Košice, my sa však nemáme za čo hanbiť!

Volejbalový klub VK Spartak UJS Komárno organizuje letný tábor!

Klub vyjadruje veľké potešenie, že vyhlasuje prvý denný tábor, ktorý sa uskutoční od 29.júla do 2.augusta v mestskej športovej hale v Komárne. Srdečne očakávame všetky deti vo veku od 8 do 13 rokov bez ohľadu na to, či majú volejbalovú alebo inú športovú minulosť. Pre deti by sme radi zabezpečili v lete, v kľudnom období, možnosť aktívneho oddychu a relaxu popri tíme, ktorého bude členom, pričom budú mať detičky príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších kolektívnych športov na svete. Tréneri sa budú počas tohto týždenného tábora zaoberať každý deň zlepšovaním koordinácie a kondície, lotpovými hrami, avšak detičkami sa budú zaoberať aj popri iných športových hrách. Okrem toho je tu možnosť opaľovania a kúpania, ale v jeden deň je tu možnosť navštíviť ak zoologickú záhradu. Cena tábora je 75 €, ktorá zahŕňa obed, desiatu, občerstvenie a jedno jedinečné volejbalové tričko.
Možnosť platby: prevodom (meno: VK Spartak UJS Komárno), číslo účtu: SK20 0900 0000 0050 5695 3508

Prihlasovacie formuláre prosím pošlite na e-mailovú adresu kinga.baloghova@gmail.com.
Platba osobne / osobné odovzdanie prihlasovacieho formulára je možné vykonať v nasledovných termínoch a miestach: 27.júna od 17.00 – do 18.00 hodiny, alebo 28.júna 17:00 – 18:00 – Mestská športová hala Komárno, kancelária VK Spartak UJS Komárno.


Prihlásenie je možné do: 30.júna (prihlásenie je platné vtedy, keď sa uskutočnila platba a takisto bol odovzdaný prihlasovací hárok)