HORÚCE NOVINKY
Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!Pohárová streda proti Nitre!V Trenčíne sme vyhrali poľahky 3:0!Majster z Prievidze padol v Komárne!Prešov uchmatol v Komárne všetky body!Z Košíc si vezieme bod!Juro Rak: "Spokojný by som bol s medailou!"Zvolen sme dali na 3:0!V Nitre sme nepochodili!Tesná pohárová prehra v Nitre! Juraj Zaťko: Rád by som si zahral o medaily!Dnes v Nitre o Slovenský pohár!

Volejbalový klub VK Spartak UJS Komárno organizuje letný tábor!

Klub vyjadruje veľké potešenie, že vyhlasuje prvý denný tábor, ktorý sa uskutoční od 29.júla do 2.augusta v mestskej športovej hale v Komárne. Srdečne očakávame všetky deti vo veku od 8 do 13 rokov bez ohľadu na to, či majú volejbalovú alebo inú športovú minulosť. Pre deti by sme radi zabezpečili v lete, v kľudnom období, možnosť aktívneho oddychu a relaxu popri tíme, ktorého bude členom, pričom budú mať detičky príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších kolektívnych športov na svete. Tréneri sa budú počas tohto týždenného tábora zaoberať každý deň zlepšovaním koordinácie a kondície, lotpovými hrami, avšak detičkami sa budú zaoberať aj popri iných športových hrách. Okrem toho je tu možnosť opaľovania a kúpania, ale v jeden deň je tu možnosť navštíviť ak zoologickú záhradu. Cena tábora je 75 €, ktorá zahŕňa obed, desiatu, občerstvenie a jedno jedinečné volejbalové tričko.
Možnosť platby: prevodom (meno: VK Spartak UJS Komárno), číslo účtu: SK20 0900 0000 0050 5695 3508

Prihlasovacie formuláre prosím pošlite na e-mailovú adresu kinga.baloghova@gmail.com.
Platba osobne / osobné odovzdanie prihlasovacieho formulára je možné vykonať v nasledovných termínoch a miestach: 27.júna od 17.00 – do 18.00 hodiny, alebo 28.júna 17:00 – 18:00 – Mestská športová hala Komárno, kancelária VK Spartak UJS Komárno.


Prihlásenie je možné do: 30.júna (prihlásenie je platné vtedy, keď sa uskutočnila platba a takisto bol odovzdaný prihlasovací hárok)