HORÚCE NOVINKY
Do play-off ideme z tretieho miesta!V nedeľu hráme o 3.miesto!Vyhrali sme v Prievidzi!U majstra a v telke!Líder z Košíc zdolaný!V sobotu príde líder z Košíc!Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!Pohárová streda proti Nitre!V Trenčíne sme vyhrali poľahky 3:0!Majster z Prievidze padol v Komárne!Prešov uchmatol v Komárne všetky body!Z Košíc si vezieme bod!

Z Košíc sme si priviezli jeden bod!

Hoci naši volejbalisti v Košiciach prehrali, ale odohrali maximálne vyrovnaný zápas a odmenou za to nám bol aspoň bodík pri prehre v tajbrejku. Tento týždeň bude pre extraligové Komárno náročný. Vo štvrtok príde Prešov a v nedeľu majster z Prievidze!

Edymax extraliga mužov - základná časť - 8. kolo - sobota:

VK KDS ŠPORT KOŠICE - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 3:2 (-22, 23, 22, -17, 14)

Rozhodovali: Porvazník a Mokrý, 215 divákov.

Košice: Pizur 6, Kasperkevič 2, Smolej 6, Kríž 8, Lamanec 12, M. Sopko ml. 22, liberá Kurej a Marčok (Jakubov 18, Goč 0, Ondruš 0, Machovec 0). Tréner: R. Vlkolinský.
Komárno: Rak 11, Kašper 6, Zaťko 2, Ogurčák 17, Tarabus 12, J. Petráš 21, libero Turis (Százvai 2, Forró 0, Jalovecký 1). Tréner: R. Pělucha.

MVP: Martin Sopko ml. (Košice)

Dávid Šalata, asistent Košíc: "V prvom rade to je pre nás dôležité víťazstvo, ktoré sa ale nerodilo ľahko. Mrzí nás výkon v prvom sete, kde sme mali zviazané ruky prílišným chcením. Druhý a tretí bol z našej strany podstatne lepší. V štvrtom sme nezachytili začiatok setu a súperov náskok sme nedobehli. V piatom sme hrali koncentrovanejšie, viac sme bojovali a chceli. Ďakujeme všetkým divákom, ktorí si našli cestu do haly a prišli na volejbal."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Dnes to bol vyrovnaný zápas na jednej aj druhej strane. Bol to napínavý šport, či už z jednej alebo druhej strany. Vyhral šťastnejší, bola to bitka až do konca, gratulujem domácim. Mrzí nás, že už sme trikrát prehrali v tajbrejku, ale asi taký je život. Gratulujem, ale budeme sme snažiť, aby sme neprehrali ďalší tajbrejk."

 

FOTOGALÉRIA zo stretnutia je k dispozícii na nasledujúcom linku, rovnako si tak môžete v sekcii "GALÉRIA" pozrieť aj ostatné pekné fotogalérie zo zápasov našich chlapcov v tejto sezóne:

https://www.vkspartak.sk/sk/galeria/vk-kds-sport-kosice-vk-spartak-ujs-komarno