HORÚCE NOVINKY
Na slovíčko...s Ferim Ogurčákom!Letný tábor 2019!Kadétainkkal a döntőben!Cenu primátora dostal aj Ladislav Ferencz!Pělucha: Nie je vylúčené, že v Komárne zostanem aj dlhší časSkončili sme na skvelom 6.mieste!Šanca na 5.miesto stále žije!Budeme hrať o konečné 5.miesto!Prekonali sme seba samých, PODARILO SA!Na Myjave senzačné víťazstvo!Košice boli nad naše sily!Košice vstúpili do play-off lepšie!Začína play-off, poďme na to!V sobotu začína play-off s Košicami!Vo Zvolene výhra 3:0!Myjava u nás neuhrala ani set!Vybojované víťazstvo proti Trenčínu!Šesťbodový víkend Komárna!Podporte náš klub svojimi 2 % z daneDoma sme podľahli Zvolenu!Z dvojzápasu máme jeden bod!Začína sa nadstavbová časť extraligy mužov!V Prešove tesne, ale s prehrou!

Začína sa nadstavbová časť!

Volejbalový klub VK Spartak UJS Komárno úspešne uzavrel svoju púť v základnej časti slovenskej extraligy. Cieľom nášho klubu v tejto sezóne bolo, aby náš mužský tím skončil do 7.miesta s kolektívom, ktorý tvoria domáci odchovanci v spojitosti s niekoľkými skúsenými hráčmi. A to sa aj podarilo, v nadstavbovej časti pokračujeme v skupine o 5. - 10.miesto. Čakajú nás tu dramatické a vyrovnané zápasy. Našimi súpermi budú: Zvolen, Stará Ľubovňa, Svidník, Myjava a Trenčín.

Na našich chlapcov čaká hustý zápasový program, 26.januára sa predstavíme na Myjave a hneď 27.januára hráme v Trenčíne. Tieto stretnutia budú samozrejme k dispozícii aj v priamom prenose (link nájdete na našej webovej stránke). Pred domácim publikom sa komárňanskí extraligoví volejbalisti predstavia 2.februára 2019, kedy privítame družstvo zo Zvolena
Náš tím ukazuje v poslednom období značný progres, aj proti Košiciam sme ukázali, že čas pracuje pre nás. Je viditeľné, že družstvo je stále viac zohratejšie, takticky sme stále vyspelejší a už teraz vieme, že nás aj naďalej čakajú oduševnené výkony Komárna. Pevne veríme, že to tak bude aj v budúcnosti. 

Našim fanúšikom ďakujeme za doterajšiu podporu a dúfame, že aj naďalej nám prejavia svoju priazeň a poctia nás svojou návšte vou a podporou na našich zápasoch.