HORÚCE NOVINKY
Z Košíc si vezieme bod!Juro Rak: "Spokojný by som bol s medailou!"Zvolen sme dali na 3:0!V Nitre sme nepochodili!Tesná pohárová prehra v Nitre! Juraj Zaťko: Rád by som si zahral o medaily!Dnes v Nitre o Slovenský pohár!V TV zápase sa tesne tešila Myjava!Zo Svidníka s bodom!Nad Trenčínom výhra 3:0!V sobotu na Trenčín, očakávame školy aj obce!U majstra v Prievidzi tesne...Poradili sme si so slovenskou dvadsiatkou!Na slovíčko... s Petrom "Citrón" Kašperom!Na slovíčko...s Ferim Ogurčákom!Letný tábor 2019!Kadétainkkal a döntőben!Cenu primátora dostal aj Ladislav Ferencz!Pělucha: Nie je vylúčené, že v Komárne zostanem aj dlhší časSkončili sme na skvelom 6.mieste!Šanca na 5.miesto stále žije!Budeme hrať o konečné 5.miesto!Prekonali sme seba samých, PODARILO SA!

Začína sa nadstavbová časť!

Volejbalový klub VK Spartak UJS Komárno úspešne uzavrel svoju púť v základnej časti slovenskej extraligy. Cieľom nášho klubu v tejto sezóne bolo, aby náš mužský tím skončil do 7.miesta s kolektívom, ktorý tvoria domáci odchovanci v spojitosti s niekoľkými skúsenými hráčmi. A to sa aj podarilo, v nadstavbovej časti pokračujeme v skupine o 5. - 10.miesto. Čakajú nás tu dramatické a vyrovnané zápasy. Našimi súpermi budú: Zvolen, Stará Ľubovňa, Svidník, Myjava a Trenčín.

Na našich chlapcov čaká hustý zápasový program, 26.januára sa predstavíme na Myjave a hneď 27.januára hráme v Trenčíne. Tieto stretnutia budú samozrejme k dispozícii aj v priamom prenose (link nájdete na našej webovej stránke). Pred domácim publikom sa komárňanskí extraligoví volejbalisti predstavia 2.februára 2019, kedy privítame družstvo zo Zvolena
Náš tím ukazuje v poslednom období značný progres, aj proti Košiciam sme ukázali, že čas pracuje pre nás. Je viditeľné, že družstvo je stále viac zohratejšie, takticky sme stále vyspelejší a už teraz vieme, že nás aj naďalej čakajú oduševnené výkony Komárna. Pevne veríme, že to tak bude aj v budúcnosti. 

Našim fanúšikom ďakujeme za doterajšiu podporu a dúfame, že aj naďalej nám prejavia svoju priazeň a poctia nás svojou návšte vou a podporou na našich zápasoch.