HORÚCE NOVINKY
Do play-off ideme z tretieho miesta!V nedeľu hráme o 3.miesto!Vyhrali sme v Prievidzi!U majstra a v telke!Líder z Košíc zdolaný!V sobotu príde líder z Košíc!Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!Pohárová streda proti Nitre!V Trenčíne sme vyhrali poľahky 3:0!Majster z Prievidze padol v Komárne!Prešov uchmatol v Komárne všetky body!Z Košíc si vezieme bod!

Zo Svidníka si vezieme bod!

Naši volejbalisti sa predstavili v stredu vo Svidníku, kde sme po dlhej ceste napokon získali jeden bod za najtesnejšiu prehru.

Edymax extraliga mužov - základná časť - 3. kolo - streda:

TJ SLÁVIA SVIDNÍK - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 3:2 (22, 21, -21, -23, 10)
Rozhodovali: Tiňo a Sluk, 200 divákov

Svidník: J. Hriňák 2, Fedorenko 32, Šellong 5, Pietrzak 24, Tatarenko 6, Matušovský 6, libero S. Paňko (R. Vitko 0, Kandráč 0, Marjov 4). Tréner: P. Tholt.
Komárno: Ogurčák 10, Tarabus 14, J. Petráš 4, Rak 14, Kašper 11, Zaťko 5, libero Turis (Jalovecký 0, Százvai 13). Tréner: R. Pělucha.

MVP: Dmytro Fedorenko (Svidník)

Peter Tholt, tréner Svidníka: "Prvé dva sety sa trápilo Komárno, potom sme sa trápili my, ale tajbrejk sme však zvládli, čo je veľmi dobré. Ukazuje to silu družstva, keďže sme po dvoch zlých setoch dokázali vstať a vyhrať to. Sme radi za víťazstvo a ideme na horúcu pôdu do Myjavy."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Ťažko sa mi to hodnotí. Domáci hrali odvážne, my sme urobili v kľúčových momentoch zásadné chyby na servise, na prihrávke ako aj v obrane v poli. Domáci boli asi odhodlanejší a vyhrali zaslúžene.“