HORÚCE NOVINKY
Majster z Prievidze padol v Komárne!Prešov uchmatol v Komárne všetky body!Z Košíc si vezieme bod!Juro Rak: "Spokojný by som bol s medailou!"Zvolen sme dali na 3:0!V Nitre sme nepochodili!Tesná pohárová prehra v Nitre! Juraj Zaťko: Rád by som si zahral o medaily!Dnes v Nitre o Slovenský pohár!V TV zápase sa tesne tešila Myjava!Zo Svidníka s bodom!Nad Trenčínom výhra 3:0!V sobotu na Trenčín, očakávame školy aj obce!U majstra v Prievidzi tesne...Poradili sme si so slovenskou dvadsiatkou!Na slovíčko... s Petrom "Citrón" Kašperom!Na slovíčko...s Ferim Ogurčákom!Letný tábor 2019!Kadétainkkal a döntőben!Cenu primátora dostal aj Ladislav Ferencz!Pělucha: Nie je vylúčené, že v Komárne zostanem aj dlhší časSkončili sme na skvelom 6.mieste!Šanca na 5.miesto stále žije!

Zo Svidníka si vezieme bod!

Naši volejbalisti sa predstavili v stredu vo Svidníku, kde sme po dlhej ceste napokon získali jeden bod za najtesnejšiu prehru.

Edymax extraliga mužov - základná časť - 3. kolo - streda:

TJ SLÁVIA SVIDNÍK - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 3:2 (22, 21, -21, -23, 10)
Rozhodovali: Tiňo a Sluk, 200 divákov

Svidník: J. Hriňák 2, Fedorenko 32, Šellong 5, Pietrzak 24, Tatarenko 6, Matušovský 6, libero S. Paňko (R. Vitko 0, Kandráč 0, Marjov 4). Tréner: P. Tholt.
Komárno: Ogurčák 10, Tarabus 14, J. Petráš 4, Rak 14, Kašper 11, Zaťko 5, libero Turis (Jalovecký 0, Százvai 13). Tréner: R. Pělucha.

MVP: Dmytro Fedorenko (Svidník)

Peter Tholt, tréner Svidníka: "Prvé dva sety sa trápilo Komárno, potom sme sa trápili my, ale tajbrejk sme však zvládli, čo je veľmi dobré. Ukazuje to silu družstva, keďže sme po dvoch zlých setoch dokázali vstať a vyhrať to. Sme radi za víťazstvo a ideme na horúcu pôdu do Myjavy."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "Ťažko sa mi to hodnotí. Domáci hrali odvážne, my sme urobili v kľúčových momentoch zásadné chyby na servise, na prihrávke ako aj v obrane v poli. Domáci boli asi odhodlanejší a vyhrali zaslúžene.“