HORÚCE NOVINKY
Extraliga je predčasne ukončená!Koronavírus zasiahol aj do extraligy!Postupujeme do semifinále!V play-off vedieme 1:0!V sobotu začína play-off!Do play-off ideme z tretieho miesta!V nedeľu hráme o 3.miesto!Vyhrali sme v Prievidzi!U majstra a v telke!Líder z Košíc zdolaný!V sobotu príde líder z Košíc!Ďalší tajbrejk a tesná prehra vo Svidníku!Po tajbrejku sa radovala Prievidza!Martin Turis: "Každý chce byť prvý!"Po dvoch mesiacoch prvá prehra!Sme v prvej štvorke!Zo Zvolena ideme domov s plným počtom bodov!Šťastný Nový Rok 2020!Nad Nitrou sme vyhrali 3:0!Z Myjavy veľké víťazstvo!Balázs Forró: "Spolu sme silnejší!"Po senzačnom obrate sme vyhrali nad Svidníkom!Pohár pre nás končí!

Zo Zvolena cestujeme domov s plným počtom bodov!

Posledné predvianočné kolo Edymax extraligy mužov postavilo proti sebe domácich Zvolenčanov proti Komárnu. Naši chlapci potvrdili papierové predpoklady a napokon si sviatky môžeme užívať na skvelom piatom mieste s len bodovou stratou na prvú štvorku.

Edymax extraliga mužov, 16. kolo - SOBOTA:

MVK ZVOLEN - VK SPARTAK UJS KOMÁRNO 1:3 (22, -20, -17, -22)
Rozhodovali: Mokrý a Vaško, 200 divákov.

Zvolen: Vrtielka 15, Borski 11, Kenny 3, Kučera 13, Michalec 6, Kamenský 9, libero Bambura (Orolín 0). Tréner: M. Vaško.
Komárno: Rak 7, Tarabus 10, Zaťko 0, Ogurčák 21, Forró 4, J. Petráš 23, libero Turis (Jalovecký 5). Tréner: R: Pělucha.

Deväť víťazstiev má po sobote na konte Komárno, ktoré vyhralo na palubovke posledného Zvolena 3:1 a natiahlo víťaznú sériu na šesť zápasov. Stredoslováci prekvapili dobrým úvodom a prvý set vyhrali 25:22. Hostia sa potom rozbehli a hoci Zvolen "hrýzol", tri body si odnieslo Komárno. Mužov duelu (MVP) sa stal skúsený smečiar Komárna František Ogurčák, autor 21 bodov (2 esá, 2 bloky), o dva body viac zaznamenal univerzál Jakub Petráš. Za domácich mal 15 bodov Miroslav Vrtielka.

MVP: František Ogurčák (Komárno)

Martin Vaško, tréner Zvolena: "V každom prehratom sete nás jedna zlá pasáž stála minimálne koncovku setu. Napriek tomu, v akej sme situácii, sme dnes podali veľmi dobrý výkon. Všetkým prajem krásne sviatky."

Robin Pělucha, tréner Komárna: "V prvom rade som rád, že sme vyhrali. Domáci hrali veľmi pekne a minimálne polovicu zápasu nám boli vyrovnaným súperom. Gratulujem im k dobrej hre, vyhrali sme, ale bolo to tesné."